• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

vi pitate mi odgovaramo

Started by alma, 14 December, 2005, 18:10:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

Gdje god se okrenes, neces pogrijesiti: sport 1+2,  krcma, pahuljica, kristal...

matik

Quote from: vip-jahorina on 13 December, 2010, 15:46:19
Gdje god se okrenes, neces pogrijesiti: sport 1+2,  krcma, pahuljica, kristal...
hvala vipe znaèi svi su ok

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


Bojan NS

@harison

Pozdravljam ideju za temu!

minjon81

Pa da mi se smeju ljud sta sve mogu da pojedem  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

matik


brera


lilihip

Mene interesuje kakav je obicno put u januaru Pale-Jahorina, da li se cisti i da li se moze sa 4x zimske gume popeti bez stavljanja lanaca??

Hvala unapred

minjon81

Quote from: brera on 14 December, 2010, 14:05:40
Quote from: minjon81 on 14 December, 2010, 11:54:45
Pa da mi se smeju ljud sta sve mogu da pojedem  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Objavi№, podjeli№ slike na vi№e dana i na kraju жe ispasti po obrocima da si bila na JA skoro cjeli mjesec. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

evp resenja!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Bojan NS


HeAd

na Jahorinu se moze u svako doba doci bez stavljanja lanaca...samo su potrebne zimske gume...i naravno iskusniji sofer....put se redovno cisti...
(samo sam vidio ljude da stavljaju lance kad se penju uz naselje sator prema vikendicama koje su naravno napravljene malte ne na stazi  3:()
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

4x zimske gume...i solidan vozac 100%-tan uspjeh do Jahorine bez brige

skiDeki

Ako si dobar vozac, uz zimske gume mozes i do naselja sator, a lance za 5 eur ti mogu staviti likovi na poljicama, za 1 min!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

sanja pg

Pozdrav svima,

Molila bih da mi neko napise nesto o doceku 2011..Gdje, sta ima organizovano i cijene?


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)