• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

vi pitate mi odgovaramo

Started by alma, 14 December, 2005, 18:10:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

lilihip

Quote from: harison on 14 December, 2010, 15:10:51
4x zimske gume...i solidan vozac 100%-tan uspjeh do Jahorine bez brige

Hvala svima :>


Big_DANE

Quote from: sanja pg on 15 December, 2010, 14:35:09
Quote from: harison on 15 December, 2010, 11:17:53
nadam se da cemo dobiti informacije od raznih klubova i kafana..... kao i prosle godine sto je bilo ...objavit cemo gdje-¹ta-kako-koliko-hrana-pice pa ko je zainteresovan nek odabere gdje mu najbolje odgovara   :bravo::( znamo da je proslava nove godine na Jahorini nezaboravna   ludzatobom:(( ludzatobom:((
hvalaaa  PUNOOO, spasicete nas koji dolazimo iz Crne Gore prvi put ;)

Prvi put!!!!! Zelim vam a takodje svi clanovi foruma i ljubitelji skijanja ....VELIKU UZIVANCIJU NA JAHORINI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   ludzatobom:(( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( ole ole

brera


Big_DANE

Quote from: brera on 15 December, 2010, 15:49:02
Quote from: Dane_LuDjaK_NS on 15 December, 2010, 14:47:45
Quote from: sanja pg on 15 December, 2010, 14:35:09
Quote from: harison on 15 December, 2010, 11:17:53
nadam se da cemo dobiti informacije od raznih klubova i kafana..... kao i prosle godine sto je bilo ...objavit cemo gdje-¹ta-kako-koliko-hrana-pice pa ko je zainteresovan nek odabere gdje mu najbolje odgovara   :bravo::( znamo da je proslava nove godine na Jahorini nezaboravna   ludzatobom:(( ludzatobom:((
hvalaaa  PUNOOO, spasicete nas koji dolazimo iz Crne Gore prvi put ;)

Prvi put!!!!! Zelim vam a takodje svi clanovi foruma i ljubitelji skijanja ....VELIKU UZIVANCIJU NA JAHORINI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   ludzatobom:(( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( ole ole
Dobrodo¹li novi èlanovi foruma i JA. ole Vidi ga Dane se zapalio odmah æim je ælanica. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Vec vidim novu sliku sa JAHE.... ti ganjas Hareta sa dlakavom puskom....a tebe JA sa dlakavom puskom!  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

brera


minjon81

sa dlakavijom valjda!!! hahahaha

Big_DANE

Quote from: minjon81 on 15 December, 2010, 18:47:48
sa dlakavijom valjda!!! hahahaha

Hahahah... ma ja...greskica! :)

sanja pg

ahahaha ;D
Hvala na dobrodoslici...ocekujemo lud provod  ole
Pisite sve za docek, dje ima sta..

NoName

Posto sam bio zanjih godina na jahorini, mozda zadnjih 3,4 zanima me dal ce ove sezone biti obezbedjenje koje je bilo i prosle.
Jel ima neko informaciju ?

vip-jahorina

na koje obezbjedjenje mislis?

DarkoN

Quote from: vip-jahorina on 16 December, 2010, 21:57:21
na koje obezbjedjenje mislis?
ako sam dobro shvatio misli na one  police:( sto su bili pored lejzera.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

NoName

Da mislim na one sto su stajali na lejzerima i pored kasa.

matik

dali netko zna imali moguènosti za be¾ièni internet kod vikendice planinski snovi i kakve

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

ja kako se sjecam od prosle godine je moglo s tim cekaj odgovor od vip-a on ce ti dati tacnije informacije