• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

vi pitate mi odgovaramo

Started by alma, 14 December, 2005, 18:10:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

matik

Quote from: harison on 25 December, 2010, 13:35:29
ja kako se sjecam od prosle godine je moglo s tim cekaj odgovor od vip-a on ce ti dati tacnije informacije
hvala hare èekam onda vip-a

vip-jahorina

ne mogu ti ni ja 100% reci, zavisi od AP koji bi trebau biti pusten u rad. ako ga pusta, imas internet

matik


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

sve se moze sredit kad dodjes na jahorinu...samo ponesi laptop s WiFi i pokusat ce se nesto nastelovat da budes aktivan 00-24h na forumu dok si gore i dok uzivas (ne samo na forumu ovo dajem prijedlog  8) ).... sretan put i nadam se da cemo se vidjeti  ole

matik

Quote from: harison on 25 December, 2010, 19:43:28
sve se moze sredit kad dodjes na jahorinu...samo ponesi laptop s WiFi i pokusat ce se nesto nastelovat da budes aktivan 00-24h na forumu dok si gore i dok uzivas (ne samo na forumu ovo dajem prijedlog  8) ).... sretan put i nadam se da cemo se vidjeti  ole
hvala ti hare samo moramo dogovoriti znak raspoznavanja dolazim iduèu nedjelju 02.01.

tobias


brera


minjon81

pozdrav novi clane!
sasvim je dovoljno 10 casova da naucis osnove skijanja i da se opusteno spustas niz staze...
moje drugaricu su prosle godine proskijale za upravo toliko vremena!
posle toga je sve nadogradnja i vezba naravno!
nek ti je sa srecom!

tobias


HeAd

predlozio bi svima malo teretane prije bjelih padina...jer je pravi sok za misice doci iz kancelarije na skijanje ili sa trosjeda...skijanje se onda pretvara u pravi pakao...i ide ona stara sto meni ovo treba :)

zato svi bar 20 dana pre skijanja u teretanu...trcanje..zadnja loza...i takozvana vjezba stolica koja je najaca za ski pripremu....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4


vip-jahorina

naravno Sanja  ::)
Prevoz: Trasfer Sarajevo Jahorina

Kafane:
Royal, San, Snezna Kraljica (ex-Lavina), Aco Koliba, Rajska Vrata
Sve program uzivo, Royal moja preporuka ...

minjon81

Quote from: HeAd on 26 December, 2010, 22:59:36
predlozio bi svima malo teretane prije bjelih padina...jer je pravi sok za misice doci iz kancelarije na skijanje ili sa trosjeda...skijanje se onda pretvara u pravi pakao...i ide ona stara sto meni ovo treba :)

zato svi bar 20 dana pre skijanja u teretanu...trcanje..zadnja loza...i takozvana vjezba stolica koja je najaca za ski pripremu....

Apsolutno se slazem, teretana uvek!!! Pametni HeAd!!

sanja pg

Quote from: vip-jahorina on 27 December, 2010, 15:53:47
naravno Sanja  ::)
Prevoz: Trasfer Sarajevo Jahorina

Kafane:
Royal, San, Snezna Kraljica (ex-Lavina), Aco Koliba, Rajska Vrata
Sve program uzivo, Royal moja preporuka ...


Hvalaa hug:(

dobri