• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

vi pitate mi odgovaramo

Started by alma, 14 December, 2005, 18:10:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

broj je u funkciji samo nazovi  callme

dobri

Hvala Vip-u (ili ja mislim da je to bio Vip), uglavnom internet radi bez problema.
Pozdrav

PJ


HeAd

bistrica - poljice ti je udaljenost oko 1 kilometar cestom...s¨tob se reklo torbu na rame i lagano prvo u jednu kafanu pa u drugu i dosao si...ili nek ti stane bus na poljicama (daj soferu za pivo)...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


PJ


Nichifor


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

vjeruj mi da samo kazes vozacu mi cemo izaci odmah na ulazu to jeste na Poljice on ce ti stati i to ti je sve blizu tako da kontaktiraj vlasnika nek dodje po stvari a vi lagano taxiem...tako radi nas VIP mislim da je jedini on najbolji na Jahorini kod primanja gostiju...jos samo sto vas i ne uspava  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

lilihip

Moze li se kolima (sa BG tablama) do Bascarsije, da decica probaju 10 upola s lukom :bravo::(

Ili je jos uvek varijanta sa kombi prevozom, kao pre 5 godina??

DarkoN

Quote from: lilihip on 05 January, 2011, 09:35:11
Moze li se kolima (sa BG tablama) do Bascarsije, da decica probaju 10 upola s lukom :bravo::(

Ili je jos uvek varijanta sa kombi prevozom, kao pre 5 godina??
mozes i jedno i drugo. kako vam vise odgovara tako idite.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

01xxx01

Quote from: lilihip on 05 January, 2011, 09:35:11
Moze li se kolima (sa BG tablama) do Bascarsije, da decica probaju 10 upola s lukom :bravo::(
Ili je jos uvek varijanta sa kombi prevozom, kao pre 5 godina??

kako mislis moze li se kolima do Bascarsije?

DarkoN

pita zato sto su im bg tablice na autu.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

lilihip

Quote from: DarkoN on 05 January, 2011, 10:07:03
pita zato sto su im bg tablice na autu.

Upravo tako, nismo mi Svajcarci, pa da pitam da li iz Berna sa tim tablicama mogu u Cirih na peksimete ;D

@DarkoN, vise bi mi odgovaralo da idem kolima, ali ako bi prosao kao u Dubrovniku, onda cu hvala, na izlet kombijem anan

Radiohead

Pozdrav
mozete mi preporuciti neke staze za pocetnike, izuzev baby lifta dole
Thx

Big_DANE

Quote from: RADIOHEAD on 05 January, 2011, 11:13:14
Pozdrav
mozete mi preporuciti neke staze za pocetnike, izuzev baby lifta dole
Thx

Radiohead....DIREKTNO NA VRH!!!!! :) :) :)  NAMA TI POCETNICKIH STAZA NA JAHI! :P