• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

vi pitate mi odgovaramo

Started by alma, 14 December, 2005, 18:10:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

rasty

Pozdrav!
Ja i nekoliko kolega sti¾emo u februaru u Jahorinu i bi trebali koji dan prijevoz ujutro u Sarajevo i naveèer nazad na Jahorinu. Mo¾da vozi li kakav autobus u Sarajevo sa Jahorine?

skiDeki

Imas Organizovane svakodnevne izlete do Sarajeva, to ces na Jahorini naci na svakom koraku...
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Ghost Taz

Pozdrav.
Samo da  pitam ima li kakav prijevoz ujutro iz Sarajeva na Jahorinu i navece oko 3 - 4 sa Jahorine opet u Sarajevo ... I naravno da se Skije/Bord mogu prenjeti ... I ako ima u koliko kerece i  i odakle

Radiohead


HeAd

oni jedva gore da puste i do pola cetri...al odbice im se to od glavu....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

leone


brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

mislim kad bi svi dosli od 09:00 dovoljno bi vam bilo da zice rade i do 15:00....a posto nazalost kasnite onda se mora produzit bar sati I pol minimalno  3:( 3:(

DarkoN

danas su zice zatvorene oko 16 mozda nekih 10 min prije.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Dillinger

Pozdrav svima, drago mi je da vidim da je konacno stigla zima na Jahorinu i da vi koji ste trenutno gore bas uzivate, elem i ja stizem sljedece sedmice pa imam jedno pitanje za ljubitelje daskanja : Koji rental bi preporucili za iznajmljivanje boarda, zanima me nesto najkvalitetnije sto se moze pronaci gore ?? 
Hvala

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

rental kao rental.. sama rijec kaze "vozi ih ko hoce  i kako hoce  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: neznam prodji par puta jahorinom imas 3 -4 rentala pa pogledaj gdje su najbolji

Dillinger

Ma ja sam svjestan toga, da je to oprema "peri deri" ali opet sam mislio da postoji neki rental koji posjeduje malo kvalitetnije-novije stvari, kao sto je to slucaj kod skija... Ja znam da Granzov iznajmljuje Goltes Wizard a on je izasao prije 5 godina, pa kad zamislis koliko je to pari nogu i spustanja,  ;) a ja nisam bas pocetnik ali trenutno nisam u mogucnosti da ponesem board sa sobom...  Hare hvala na odgovoru, prateci forum i mislio sam da ces mi ti odgovoriti jer vidim da gotivis board i zivis negdje u blizini pa si dobro upucen u stanje stvari... ako te ne mrzi jos samo da mi napises koji su to rentali u kojima bi mogao pogledati, da ne lutam bezveze... Respect  regge

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


vip-jahorina

po meni najveci i najbolji izbor opreme je u hotelu Kristal.

Dillinger

Hvala puno obojici, ovako brzi i detaljni odgovori ovaj forum i cine jednostavno najboljim... :) Pozdrav