• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

vi pitate mi odgovaramo

Started by alma, 14 December, 2005, 18:10:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

deki kuco stara  ;D

@bojana
uh  :o , to bi morao provjeriti sa provajderom. u kom periodu dolazis? i naravno gdje? jer dometa na zalost nema u svim vikendicama  >:(

skiDeki

OO pa vidi VIP-a :bravo::(

Javi se druze ponekad, zima samo sto nije, valja derneke ugovarati (:smijeh:

Sorry na off-u
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG

Quote from: vip-jahorina on 30 August, 2011, 20:03:36
deki kuco stara  ;D

@bojana
uh  :o , to bi morao provjeriti sa provajderom. u kom periodu dolazis? i naravno gdje? jer dometa na zalost nema u svim vikendicama  >:(


cim se zenski deo javi VIP  odma izroni niotkuda  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

bojana.mil

Je l mogu da dobijem kontakt provajdera? Internet mi treba u toku sledece nedelje

Hvala :)

vip-jahorina

mi smo ti provajderi na Jahorini, ali baza na Palama nam daje podatke dali je sve spremno ili nije...

mckmck


brera



Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


olympia xox

Super, na forumu jesam, slike cemo podijeliti kad dodjemo, a za rakijicu je najmanji problem.
Hvala i pozzz  :bravo::(

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

dobro dosli i lijepo se provedite naravno slikice nemojte zaboraviti a i koji video ako je moguce  :bravo::( u slucaju da nemate memorije na kartici, kupite CD-ove laptop ili komp imate kod Ace ili u Rajskim vratima  ole ole izgleda ce ove sezone forum biti preplavljen sa extra slikama  :bravo::( :bravo::(

new


mallorca

ja nemam pojma na koga tocno mislis kada kazes postovani... nema ti takve formalnosti na Jahorini osim kada razgovaras s policajcima xD. Sve ti je super koliko uspijevam vidjeti, ali prati svakodnevno stanje na webcamovima. Sto se tice smjestaja kod Poljica, prosle godine sam bio tamo, nikakve zamjerke ili primjedbe :)

new

Quote from: mallorca on 27 December, 2011, 19:27:58
ja nemam pojma na koga tocno mislis kada kazes postovani... nema ti takve formalnosti na Jahorini osim kada razgovaras s policajcima xD. Sve ti je super koliko uspijevam vidjeti, ali prati svakodnevno stanje na webcamovima. Sto se tice smjestaja kod Poljica, prosle godine sam bio tamo, nikakve zamjerke ili primjedbe :)


U pravu si , pravim se fin, a u biti sam èista suprotnost :)

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

za naselje sator nemam nista lose ima par kafica, restorana, WiFi-zona VIP Jahorina, i jos sto je dobro osvjetljeni put koji spaja Poljice i Ogorjelicu s tim putem mozete stici do MiM gdje je rakija za cistu 10-ku a gazda je 10x bolji, Royal gdje su derneci i pijanke svake noci od 23:00h pa do ujutru
Iz vikendice na stazu sa skijama (pratite tragove drugih uvjek ih ima :D )
Sa staze u vikendicu isto sa skijama ma milina  ole da li se moze saznati gdje si smjesten da vidim kakvo je stanje