• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

vi pitate mi odgovaramo

Started by alma, 14 December, 2005, 18:10:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

jju¾lidav

Pozz...

Zanima me da li u sklopu hotela postoje pizzerije ili da li se negdje mogu pojesti pizze, hamburgeri.. uglavnom fast food.  :-X I kakve su cijene takvih jela.

Dolazim u subotu prvi put..  :)


vip-jahorina

s obzirom da se radi o olimpijsko ski centru, cijene su vise nego u redu.
a sto se tice fast fooda, slazem se sa suprom, kakve crne pizze i fast f., njih mozes svugdje jesti, probaj malo domace hrane ;D

jju¾lidav


vip-jahorina

izmedju je samo staza i par hotela

marija

vrlo je blizu i prelazi se bez problema

dadot

udaljenost od Kristala do Termaga ti je 2min hoda po otezanim vremenskim uslovima.  cc 300m


vip-jahorina

neki ne uspiju nikad, ja se sjecam jednom da jedan marmot bio toliko pijan, pa je trazio krevet na pola puta ;D
na kraju smo ga na ispiranje u dom zdravlja vodili

supra

Quote from: vip-jahorina on 12 February, 2008, 19:29:13
neki ne uspiju nikad, ja se sjecam jednom da jedan marmot bio toliko pijan, pa je trazio krevet na pola puta ;D
na kraju smo ga na ispiranje u dom zdravlja vodili
ha  ;D  (pozitivno) zajebana zona

clone

Ako je nekom pored svih djakonija bas zapelo za pizzu, mogu da preporucim restoran "Javor" ili "Dva javora" (ne secam se tacno), iznad hotela "Kosuta". Pizza im je jedna od najboljih koje sam u zivotu probao.

edit: Za cenu nisam siguran, prosle godine smo jednom tamo bili, i poceo je da pada sneg to vece, pa na cene nisam ni obracao paznju.

gagi

Quote from: clone on 13 February, 2008, 13:57:04
Ako je nekom pored svih djakonija bas zapelo za pizzu, mogu da preporucim restoran "Javor" ili "Dva javora" (ne secam se tacno), iznad hotela "Kosuta". Pizza im je jedna od najboljih koje sam u zivotu probao.

edit: Za cenu nisam siguran, prosle godine smo jednom tamo bili, i poceo je da pada sneg to vece, pa na cene nisam ni obracao paznju.
pizza je odlièna i u Lavini...cena oko 10 KM... ;D

greeny

Samo nemojte u Studiu narucivati picu. Ocajna je! Toliko je losa da nije ni bitno koliko kosta (a mislim da je 14 KM).


Onill

u dva javora 16KM dorucak i vecera.... ko je u vikendici extra ponuda nis ne trebas kuhat...