• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

vi pitate mi odgovaramo

Started by alma, 14 December, 2005, 18:10:46

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

Zadnji dan popusta je 22.12. od 23.12 ide se sa normalnim cijenama.

alexa8000

da bojane naravno da sam procitao cijenovnik za 2012-2013 god. ali ti verovatno nisi shvatio sta sam pitao  :DD, a VIP-u i Milosu zahvaljujem na adekvatnom odgovoru. vidimo se za vikend ako sve bude teklo po planu. jos jednom hvala i svako dobro.  ole

Big_DANE

Quote from: alexa8000 on 19 December, 2012, 15:05:38
da bojane naravno da sam procitao cijenovnik za 2012-2013 god. ali ti verovatno nisi shvatio sta sam pitao  :DD, a VIP-u i Milosu zahvaljujem na adekvatnom odgovoru. vidimo se za vikend ako sve bude teklo po planu. jos jednom hvala i svako dobro.  ole

Nece ni tebi naskoditi da malo prelistas forum..jer pise sigurno jedno 5 puta...  ima novih clanova jako puno ...pa svako pita umesto prvo da preceslja malo forum! ;)

Ziv bio..dobro dosao i uzivaj na Jahi! ;)

brkic1000

zna li neko sta bi na kraju sa projektom za nocno skijanje???
tolike pare su se slile na jahorinu, a nema nocnog skijanja?

brera

Nestalo cca 200-300€ za ¾arulje! regge

Big_DANE

Quote from: brkic1000 on 19 December, 2012, 18:17:31
zna li neko sta bi na kraju sa projektom za nocno skijanje???
tolike pare su se slile na jahorinu, a nema nocnog skijanja?


Mrka kapa ove sezone...a kontam i sledece!  :(

visor_sarge

Pitanje u vezi karte sa bobama....Mislim da bi trebalo moci ali da ipak pitam mogu li istu kartu koristi vise skijasa koji idu jedan za drugim i provlace istu karticu sa bobama.... Konkretno Ja i moj sin eventualno i na¾e .......

LP


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

borisBP


brera


Bojan NS


Filipino

Quote from: visor_sarge on 24 December, 2012, 08:29:21
Pitanje u vezi karte sa bobama....Mislim da bi trebalo moci ali da ipak pitam mogu li istu kartu koristi vise skijasa koji idu jedan za drugim i provlace istu karticu sa bobama.... Konkretno Ja i moj sin eventualno i na¾e .......

LP

Moze koristiti i 5 ljudi za redom
Ako nisu sta mjenjali ove sezone

panjkov

Kad je vec prica o kartama: Juce sam imao iskustvo da djecija sezonska karta sa slikom ne radi na Baby liftu. I odem ja na kasu kazu momci treba nazvati sefa, pa nazvase i on im rece da Baby lift nije ukljucen u sezonsku?! Sta cu, kud cu - kupih djetetu onu od 5 KM...
E sad: meni nema logike da karta koja vazi za sve ostalo ne vazi za Baby lift, ali eto... mozda sam subjektivan jer je moje dijete u pitanju.

vip-jahorina