• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

MASTER PLAN

Started by vip-jahorina, 28 March, 2007, 22:45:32

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina


gabrijelos

super sve izgleda i treba ulagati

ali shodno tome povecat ce se i cijene smjestaja, hrane, piæa i ostalih usluga, a to nece valjati
na alpama placas puno vise nego sto dobijes

u svakom slucaju treba poboljsanja i napretka,samo naprijed

tkd

Ovo zvuèi trenutno kao bajka.

Cene æe sigurno iæi gore, ali skijanje nikad nije bio jeftin hobi.  Mislim da je to jedini pravi put i da se njim mora iæi pre ili kasnije. A ako je tako onda bolje PRE. 

Samo napred!

slaven

Quote from: tkd on 29 March, 2007, 11:28:06
Ovo zvuèi trenutno kao bajka.

Cene æe sigurno iæi gore, ali skijanje nikad nije bio jeftin hobi.  Mislim da je to jedini pravi put i da se njim mora iæi pre ili kasnije. A ako je tako onda bolje PRE. 

Samo napred!
Odusevljen sam ovim planom i samo bih zelio da se on sto prije ostvari.
Pitanje za VIP-a;    Mozete li malo poblize da objasnite "U Alpe se vrlo malo ulagalo" ?  Ili je ipak stamparska greska?

vip-jahorina

zitat: "u Alpe se jer se vec godinama ulaze veoma malo" a ne "U Alpe se vrlo malo ulagalo" -tipicno za nase prostore, promjeni samo jednu rijec i u napad....
Da, oni imaju vec sve, pa se sad samo novac izvalci, a ulaze se malo. samo tamo gdje se mora. i to sto poznatiji centar, losiji kvalitet smjetsja, a skuplji. navescu ti primjer: istocna nejmacka ima puno bolju telekomunikacisku mrezu oz zapadne. ne iz onog sistema, nego zato sto je u potpunosti nova i napravljena po zadnjoj stanju tehike, dok se u zapadnoj samo mjenja ono sto se mora.

tema: Master Plan - Jahorina

darioBL

Zvuci odlicno. Zna li se pocetak radova?

marija


darioBL

Opet pitam, zna li se pocetak radova ili je i ovaj projekat se zavrsio na prici?

darioBL

Quote from: vip-jahorina on 29 March, 2007, 20:52:20
zitat: "u Alpe se jer se vec godinama ulaze veoma malo" a ne "U Alpe se vrlo malo ulagalo" -tipicno za nase prostore, promjeni samo jednu rijec i u napad....
Da, oni imaju vec sve, pa se sad samo novac izvalci, a ulaze se malo. samo tamo gdje se mora. i to sto poznatiji centar, losiji kvalitet smjetsja, a skuplji. navescu ti primjer: istocna nejmacka ima puno bolju telekomunikacisku mrezu oz zapadne. ne iz onog sistema, nego zato sto je u potpunosti nova i napravljena po zadnjoj stanju tehike, dok se u zapadnoj samo mjenja ono sto se mora.

tema: Master Plan - Jahorina

15min je trebalo da odgovoris na komentar o pogresno slozenoj recenici a na konkretna pitanja se mora cekati...
Stvarno me zanima da li se odustalo od projekta... Dugo skijam na Jahorini i bio bi presretan da se gore navedeno realizuje.
Sto se tice topova, smatram da bi bez obzira na projekat bilo pametno da ih Jahorina ima.

sasav


supra


sasav

meni nije jasno sta radi covjek koji skija po svim  ovim centrima na jahorinskom forumu.

greeny

Pa stvarno su bezobrazni! Mogli bi ovi na Jahorini da se malo potrude pa da navuku zemlje, prosire malo Jahorinu i naprave 200 km staze.  ;D ;D ;D

darioBL


vip-jahorina

sto se tice MP-a nisam vam odgovaro zato sto se neki detalji mijenjaju - upravo taj dio sa zgardetinama i kockaricama je bezpotreban. bice dosta toga, ali ne sve od jednom, vec je to projekat za vise godina.
bice i novih staza (Ski centar Jahorina obuhvaca samo mali dio planine Jahorina mislim negdje oko 5-10% - mogucnosti su velike ....