• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Vila Tomiæ??

Started by anapicic, 06 September, 2007, 14:55:34

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

anapicic

Imam molbu..
Nagovaram ekipu da uplatimo za ovu novu godinu u kuci Tomic, a oni su svi skepticni oko toga zasto nema slika na stranici kuce da se vidi kakvo je unutra?? Ja molim sve koji znaju kakva je i jeli cista i uredna sto je najvaznije da mi odgovori da me ovi moji vise ne peglaju! ::)

Hvala svima  :)

vip-jahorina

kuca tomic je skroz ok. znaci mozete slobodno uplatiti.
imam par slika ovdje:


[prilog je obrisao administrator]

supra

Kuca Tomic je SUPER i na lijepoj poziciji, 30m od zicare Poljice 1 i 2, tu je i bebi ski lift, mala prodavnica, res. Koliba, Jahorinska kuca... Ali koliko ja znam kuca je za novu godinu punog kapaciteta, jer poslednje tri cetri godine u tom periodu gos.Tomic ima fiksne gost iz Beograda, mada nista ne kosta provjeriti, mozda grijesim.

vip-jahorina

"anapicic" je ovaj put bila brza  :) - provjereno, njena uplata se ocekuje....

supra

Onda aplauz za Anapcic i jedan veliki pozdrav od Majevice Peri Tomicu i naravno Vip-jahorini...

anapicic

E,pa stvarno nisam ni sumnjala... vi ste legende!!! 8)

Hvala vam puno,brzi ste,nema sta, ovdje pljusti kisa ali ja sad idem sakupljati od svih lovu da to covjeku uplatimo napokon, nece nas ni on cekati do vijeka..

Bas smo zaljubljeni u Jahorinu!! Zauvijek!! :-* 
Pozdrav svima

anapicic


vip-jahorina

a ja bio neki dan u DBK-u ;D

supra

I Ja kad je bio onaj pozar!

anapicic

 :D.. a to ste nam ga vi potpalili... ;D ;D ;D ;D ;D

supra