• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kvalitet snowboard opreme za iznajmljivanje?

Started by Meklaud, 09 December, 2007, 18:00:26

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Meklaud

Pozdrav

Zanima me da li rade svi rentali, i kakav je kvalitet snowboard opreme za iznajmljivanje?

;)

JoPo

mozete li mi reci koje marke snowboarda iznamljujete? :)



hvala unaprijed


Stipe16

Mene zanima koliko ima ti ski/board rentala,jer sam na Vlasicu prosle godine jedva nasa board,i to jedan jedini je bia...
Sad,kako je na Jahorini,jel ima vise rentala???
I jel im fali opreme??? ;)

Meklaud

Iznajmio u Granzovu opremu,nova im je oprema,ali je malo cudno podmazana pa vam treba jedan strmi spust boardom dok se ugreje. Posle radi kako treba.
Cipele su nove. Na -15 nema zime sigurno.

supra

Rentala ima dovoljno, ski oprema nije losa, ali snowboard nije nesto, zaboravi na kvalitet kao sto je Burton, Nitro....

Meklaud, jel znas zasto nije isao? Zato sto su gore smotani i naznaju da pripreme board kako treba! Oni navuku vosak i skinu ga tek toliko da se nevidi ili ga cak ostave onako zamazanog kao kad su radili moj. Znas sta su mi odgovorili kada sam im upitao cemu toliki vosak,.."danas ima mnogo svezeg snijega"... ha.
Vosak se ostavlja na dasci 24h i na sto nizoj temperturi da se fino upije, pa se onda struze do kraja, da ne ostane ni 000,1mm, prosto da na ostane nista.
AJDE OBJASNITE TO NJIMA!!!!!

Stipe16

Meni vise netriba rent boardova,danas je kupljen board... :-*

supra

Quote from: Stipe16 on 27 December, 2007, 16:30:37
Meni vise netriba rent boardova,danas je kupljen board... :-*
To Stipe, koji board si uzeo? Cuvaj ga, ako ne padne snijeg za 3 min je polovan!

mrme

Neka je sa srecom,sad mozes sa sopstvenim da gulis staze  :)

Stipe16

Quote from: supra on 27 December, 2007, 16:35:21

To Stipe, koji board si uzeo? Cuvaj ga, ako ne padne snijeg za 3 min je polovan!

A uzea sam Head True,pravi pocetnicki,za gulit staze... :P
A bice sniga,idem ga u Subotu ili Nedilju isprobat na Plitvice... 8)

supra

Quote from: Stipe16 on 27 December, 2007, 17:17:23
Quote from: supra on 27 December, 2007, 16:35:21

To Stipe, koji board si uzeo? Cuvaj ga, ako ne padne snijeg za 3 min je polovan!

A uzea sam Head True,pravi pocetnicki,za gulit staze... :P
A bice sniga,idem ga u Subotu ili Nedilju isprobat na Plitvice... 8)

[prilog je obrisao administrator]


mrme


Stipe16

A usput sam si kupia i rukavice,imaju neku zastitu za zglob,s vanjske strane ima neka tvrda plastika ,koja se moze izvaditi... :)

supra

Quote from: Stipe16 on 27 December, 2007, 17:43:57
A usput sam si kupia i rukavice,imaju neku zastitu za zglob,s vanjske strane ima neka tvrda plastika ,koja se moze izvaditi... :)
Ne vadi zastitu dobro dodje. Da ne rizikujes zglobove padaj na laktove a ne na sake.
Petpostavljam da je zastita u gornjem djelu rukavice, sad ih vecina komanija prave tako?
Moje stare rukavice su imale zastitu u donjem djelu dlana i mogu ti reci da je 100 x bilo bolje.