Pozdrav Gost

Usvojen pravilnik o PARKIRANJU u naselju Sator

• 59 Odgovora
  • 25823 Hitova

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

*

ziponja

Odg: Usvojen pravilnik o PARKIRANJU u naselju Sator
« Odgovori #15 u: 15 Prosinac, 2007, 20:05:08 »
Ajde dobro, bit ce mi drago da bude reda

« Odgovori #16 u: 16 Prosinac, 2007, 10:50:55 »
Pa kad je vec napravljen pravilnik o parkiranju u naselju Sator ne bi bilo lose napraviti i parking!!!  ;)

« Odgovori #17 u: 16 Prosinac, 2007, 15:59:09 »
@greeny
da si bar malo pazljivio procitao moj izvjestaj, vidio bi gdje se nalaze parkinzi
http://www.jahorina.org/forum/index.php/topic,373.0.html

« Odgovori #18 u: 18 Prosinac, 2007, 14:12:37 »
Gost koji 4g dolazim na Jahorinu i vjerujte da kad se napravi reda gostima će biti drago i sijena je OK

« Odgovori #19 u: 18 Prosinac, 2007, 14:16:33 »
od petka, 21.12 se naplacuje parking u naselju sator. Istovremeno ce biti policija prisutna gore da uvede red, naravno ukoliko bude potrebno.

Kao sto se vidi iz prilozenih postova, vecina je odusevljena akcijom, nadam se da cete nas podrzati svojim razumjevanjem.

« Odgovori #20 u: 18 Prosinac, 2007, 16:14:55 »
Ja sam prvi podrzao ovu akciju ali samo u slucaju da ona ima svoju funkciju a to je ociscen put do hotela Sator i bez guzve na samom putu.A ako se ovo zavrsi  samo na naplacivanju parkinga a put neociscen onda je to nazalost jos jedno uzimanje para.Veliki pozdrav svima...

« Odgovori #21 u: 18 Prosinac, 2007, 16:19:31 »
to nece sigurno. mi smo dali dosta novaca za to, tako da je preduvijet bio da se od te love moze finansirati besprijekorno ciscenje puta. inace parkinzi su nasi i da mi to ne dozvolimo nebi ih niko  smijo naplacivati.

*

sasav

« Odgovori #22 u: 18 Prosinac, 2007, 17:13:41 »
Ja sam prvi podrzao ovu akciju ali samo u slucaju da ona ima svoju funkciju a to je ociscen put do hotela Sator i bez guzve na samom putu.A ako se ovo zavrsi  samo na naplacivanju parkinga a put neociscen onda je to nazalost jos jedno uzimanje para.Veliki pozdrav svima...

Evo za informaciji parking u Sarajevi košta 2 km sat vremena a recimo na Bjelašnici dan košta 5 km na Igmanu 5 tako da nema nigdje ništa džaba ovo je samo poređenje al isto tako vam obećavam da ćemo  naredne godine na drugi način rješiti parkiranje i neće biti naplaćivanja ili to vi nećete raditi već  će čišćenje biti rješeno komunalnom taxom.  I morate da shavatiti da gosti ostavljaju auta na ulici i da zbog toga se nemože očistiti ulica i zato je uvedeno da OC JAhorina čisti parkinge i naplaćuje kako bi omogućili dovoljno mjesta za parkiranje i samim tim čistu ulicu prema šatoru.

« Odgovori #23 u: 19 Prosinac, 2007, 08:39:51 »
zanimljivo ! kad su lova i cjene u pitanju !  kot parkiranja jedva pratite ostale ski centre a kod ski karata preticate po desnoj !  ::)
dobro da ne tražimo više dlake u jaju ! ajmo skijat !  :P

« Odgovori #24 u: 19 Prosinac, 2007, 10:06:33 »
Ja u potpunosti podrzavam ovaj poduhvat... prosle godine je bilo opste rasulo sto se tice parkinga... Imam samo jedno pitanje, dolazim 12og Januara na Jahorinu u vikendicu koja je preko puta hotela Sator, tacnije preko puta one picerije pored. Dolazimo sa 2 auta, prosle godine smo parking trazili 3 dana... da li ce ove godine biti mesta? platicemo :)

*

sasav

« Odgovori #25 u: 19 Prosinac, 2007, 11:21:36 »
trebalo bi biti na tome radi dosta ljudi.

*

gagi

« Odgovori #26 u: 20 Prosinac, 2007, 14:12:22 »
mislim da će manje problema biti sa gostima nego sa "domaćim" turistima i vikendašima,ali videćemo,vreme koje dolazi će pokazati koliko smo zaista odgovorni i spremni na komrpomise koji su u ovoj oblasti neophodni...

« Odgovori #27 u: 23 Prosinac, 2007, 14:22:51 »
oki, koliko sam razumio znaci, bez obzira koliko ostajemo moramo placati 1 euro dan!!! ajde podnosljivo je ali nije bas jeftino!!! ali bar je li parking 100% zagarantovan???????  znaci da cu imati slobodno parking mjesto!!!!  ( ako ga vec placam! ) hvala!!

*

ziponja

« Odgovori #28 u: 23 Prosinac, 2007, 15:11:13 »
Izgleda da se stanje nesto izmenilo.
1 euro / 2 KM jeste dan parkinga.
Ali ako ostajes 7 dana onda ti je dan 2.5 Eura ili 5KM.
Cudno ili ne , tako mi rece momak koji na parkingu pravi red.
Mislim , totalno "ludilo", he he

*

sasav

« Odgovori #29 u: 23 Prosinac, 2007, 15:13:06 »
Da došlo je do promjena cijena parkinga na cijloj Jahorini je dan parkiranja 5  km.