Pozdrav Gost

Usvojen pravilnik o PARKIRANJU u naselju Sator

• 59 Odgovora
  • 25822 Hitova

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

*

supra

Odg: Usvojen pravilnik o PARKIRANJU u naselju Sator
« Odgovori #30 u: 23 Prosinac, 2007, 20:12:30 »
Svasta!!!

*

patak

• **
  • 77
« Odgovori #31 u: 24 Prosinac, 2007, 01:01:36 »
mislim da je to malo velika cijena :( nas ima 13 i nemozemo doci u 2 auta znaci 3 auta po 7 dana to je 100 maraka samo za parking ??? da to nije malo puno ???
Gola Voda :)

« Odgovori #32 u: 24 Prosinac, 2007, 11:10:19 »
Nazalost doslo je do onoga cega sam se i plasio.Jos jedno uzimanje para a samim tim jos vise divlje parkiranih auta na putu i nemogucnost ciscenja istog.

« Odgovori #33 u: 24 Prosinac, 2007, 17:24:11 »
'alooo pa sta je vama!!!   :okakva je logika da mi koji ostjemo po 7 dana placamo 5 maraka parking???????? nas dolazi 12oro u 3 auta i moramo da platimo 105 maraka samo za parking!!! zar nije logicnije da se napravi neka sedmodnevna parking karta koja ce biti nesto jeftinija!!! mislim.. ovo bas i nema nekog smisla!!! i jos placamo boravisnu taxu koja je isto tako samo uzimanje para... ajde ok, dnevna karta da je  5aka ali  7 dana placati po 5 maraka samo da mi auto stoji na jednom mjestu!!?? aj malo razmislite o tome...

*

Onill

• 550
« Odgovori #34 u: 24 Prosinac, 2007, 17:31:53 »
heh...to ko na moru...imam kucu i apartman, a nemam parkinga;)

*

sasav

« Odgovori #35 u: 24 Prosinac, 2007, 18:25:39 »
E je kao toplo hladno opet danas sastanci i definitivnio usklađivanje cijena parkiranja. Ovo je konačan cjenovnik i to dan parkiranja  2 km, 7 i više dana parkiranja 15 km. Ovaj cjenovnik vazi  za parkiranje na parkinzima u naselju Šator.

*

supra

« Odgovori #36 u: 24 Prosinac, 2007, 18:40:15 »
Ja jos nisam cuo da gosti snose (dio) troskova ciscenja puteva ili da gazda nekog objekta koji parkira svoj auto na vlastitom parkingu kojeg cisti licno mora nekome nesto da plati!

« Odgovori #37 u: 24 Prosinac, 2007, 18:44:39 »
To moze samo budala da plati!

*

patak

• **
  • 77
« Odgovori #38 u: 24 Prosinac, 2007, 18:47:54 »
ovo vec prilici oki mislim nije to puno para :) a da je ostalo na 5 to bi bilo stvarno puno nego kako je moguce da je 15 km 7 dana  a ako pojedinacno placas onda 14 mislim ?? tu nesto nestima ??? nije li gogicinje da dnevni parking bude skuplji od 7 dnevnog ???
Gola Voda :)

*

sasav

« Odgovori #39 u: 24 Prosinac, 2007, 18:50:22 »
Ja jos nisam cuo da gosti snose (dio) troskova ciscenja puteva ili da gazda nekog objekta koji parkira svoj auto na vlastitom parkingu kojeg cisti licno mora nekome nesto da plati!

a  ko na Jahorini ima vlastiti parking

*

sasav

« Odgovori #40 u: 24 Prosinac, 2007, 18:52:44 »
ovo vec prilici oki mislim nije to puno para :) a da je ostalo na 5 to bi bilo stvarno puno nego kako je moguce da je 15 km 7 dana  a ako pojedinacno placas onda 14 mislim ?? tu nesto nestima ??? nije li gogicinje da dnevni parking bude skuplji od 7 dnevnog ???

da  isto tako stoji da ako si 10 dana plaćaš  15 km.

*

supra

« Odgovori #41 u: 24 Prosinac, 2007, 19:12:11 »

a  ko na Jahorini ima vlastiti parking
Pa cij je? Drzavni? Neka onda drzava snosi trosak, cemu sluzi porez, sta su gosti krivi?!

*

sasav

« Odgovori #42 u: 24 Prosinac, 2007, 19:14:59 »
namam namjeru da se prepucavam al reci gdje je džaba u BIH parking...

*

supra

« Odgovori #43 u: 24 Prosinac, 2007, 19:36:17 »
namam namjeru da se prepucavam al reci gdje je džaba u BIH parking...
Bas zbog toga nisam pominjao BiH ni Evropu, jer da sam pomenuo Evropu vi bi me vec bombardovali sa onim:
Sta ce ovaj na Forumu Jahorina...
Nije ti ovo Evropa...
Od kud nama viza....
Jahorina je SUPER, ali kad ne bude trebala VIZA za Evropu sa takvim sistemom nece daleko!
Odgovor si dobio, u Evropi placas parking na sve strane sve dok se ne popnes na neku planinu da im platis smestaj, hranu, skipass, i ostavis poneki euro tamo vamo... E' onda oni naprave sastanak (kao ovi vasi) i odluce da gostima pruzi bar gratis parking, jer su se u medjuvremenu nakupili dovoljno para. Znaci nije GRATIS ali je GRATIS.

*

sasav

« Odgovori #44 u: 24 Prosinac, 2007, 19:51:42 »
Evo recite sta bi vi htjeli da neko očisti put i parking besplatno da dobijete ski pass besplatno smještaj za 5 eura, puno snijga i sunčano vrijeme. Napište ''supra'' šta bi vi htjeli i za koliko novca!!!!!