Pozdrav Gost

Usvojen pravilnik o PARKIRANJU u naselju Sator

• 59 Odgovora
  • 25821 Hitova

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

*

supra

Odg: Usvojen pravilnik o PARKIRANJU u naselju Sator
« Odgovori #45 u: 24 Prosinac, 2007, 20:02:53 »
Evo recite sta bi vi htjeli da neko očisti put i parking besplatno da dobijete ski pass besplatno smještaj za 5 eura, puno snijga i sunčano vrijeme. Napište ''supra'' šta bi vi htjeli i za koliko novca!!!!!
Svako ima pravo na svoje misljenje, nije samo "supra" u pitanju, procitajte misljenja ostalih clanova, cak su zbunjeni i oni koji imaju svoj vlastiti smjestaj na Jahorini, a da ne pricam mi koji smo samo gosti.
Zasto nije uveden odma taj zakon, 2002,03,04,05,06,07.. nego se cekalo do sad?
Ponavljm, nista protiv Jahorine, Jahorina je fantasticana, ali dokle sa uvodjenjem novih zakona?  ;)

*

supra

« Odgovori #46 u: 24 Prosinac, 2007, 20:17:41 »
Evo recite sta bi vi htjeli da neko očisti put i parking besplatno da dobijete ski pass besplatno smještaj za 5 eura, puno snijga i sunčano vrijeme. Napište ''supra'' šta bi vi htjeli i za koliko novca!!!!!
Sto se tice smjestaja i skipassa nikada se nisam bunio, a ovi sto idu na Jahorinu 7 dana i mjesec dana prije toga pitaju dal ce biti snijega, te ljude ni ne razumijem! Bio sam za novu na Jahorini 7 dana i skijao se samo jedan dan kako treba, ali za to ne krivim nikoga, ako je takvo vrijeme sta se tu moze? Meni je bilo vazno da dodjem i odmorim se, da promjenim okolinu, upoznam nove ljude, a ako nema snijega, ima rakije, suvih rebarca, kolaca i kolacica... cura i curica... tu je i Sarajevo... i jos mnogo toga...

« Odgovori #47 u: 25 Prosinac, 2007, 00:33:59 »
 sad je bolje!!! "eeee to je vec nestoooo" :) ok, ne kazem da treba da bude parking za Dz ali ne i da nas ogulite gore za fucking parking!!! mislim da je cijena od 15 peneza sasvim pristojna i za vas i za nas!!!  ::)

« Odgovori #48 u: 06 Siječanj, 2008, 18:53:56 »
Uopće mi nije jasno što ste digli toliku paniku oko plaćanja parkinga !!!
Pa ja ću biti sretan kada mi bude osiguran (očišćen) parking za 1€ po danu, a pritom i očišćena cesta do njega (jedino bi šteta bila da moram platiti parking za koji nisam siguran da ću naći, po neočišćenoj cesti na dnu koje "vrebaju" postavljači lanaca (taman uzmeš zalet, a izleti "baja" i zaustavlja auto i uvjerava te da moraš staviti lance ako hoćeš prema "Šatoru" :-X...
Koliko sam vidio ovih godina kada dolazim gore i u Sarajevu naplaćuju parking na svakom koraku (u Zagrebu plaćamo sat vremena 1€).

Pozdrav VIP-ovcima
i pohvala za sve što čine svih ovih godina da nama bude bolje.
Samo tako (nadam se da i oni iz Uprave imaju razumijevenja i da su im nije samo stalo da napune džepove već će nešto malo i uložiti) :-[

*

supra

« Odgovori #49 u: 06 Siječanj, 2008, 18:56:43 »
TAKO JE

*

jazz

• 194
  • skijanje se lako uči, ko je blesav da sjedi kući
« Odgovori #50 u: 06 Siječanj, 2008, 21:07:44 »
parking se ne plaća na skijalištima ni u austriji ni u sloveniji i još ima "gratis" shuttle bus koji razvaža goste po mjestu (ovo gratis u navodnicima, sve se to plati u cijeni ski passa).

čak i na sljemenu se ne plaća parking (to me baš čudi da se gradski oci nisu toga sjetili, s obzirom da u zagrebu u prvoj zovi parking i po 16 kn - i to ne u garaži!) i cesta je očišćena.
zagorska narodna: ne bu mene niki je*al v mojoj kuruzi

« Odgovori #51 u: 07 Siječanj, 2008, 10:40:55 »
ja bi i platila ako treba nije problem ali ono kako izgleda cesta u šatoru je koma! da istina je bilo je tu nekog čišćenja ali niti blizu do očišćena sad se lijepo sve to zaledilo i super, tko je ujutro sišao autom dolje pitanje da li se poslijepodne može popeti gore!

*

sasav

« Odgovori #52 u: 07 Siječanj, 2008, 11:07:59 »
hajde malo da raspravljamo gdje gosti ostavljaju automobile. Recimo najmanje ostavljaju na parkingu svi hoće auto pred apartmanom ili kućom a kako će se cesta očistiti od njihovih vozila  to nije njihov problem ..   O tome ne komentarišete gdje vi ostavljate vozila kada dođete. Pazite uslikao sam sva vozila pa nemojete da se i vaše nađe na forumu.

*

jazz

• 194
« Odgovori #53 u: 07 Siječanj, 2008, 11:11:32 »
moj auto uvijek na parkingu  :-X, ili kod šatora gore (ne pitaj kako sam ga do gore po mećavi dovezla, još je stilo nizak pa lako nalegne) ili ispred hotela ili ispred pegijevih apartmana  :P - ja sam štreber  :)

« Odgovori #54 u: 07 Siječanj, 2008, 11:14:23 »
ja se apsolutno slažem i s tim dijelom ali tu treba uvesti reda, kad mu naplatiš jednom kaznu od 50 -100 maraka više se neće parkirati tako! a i kad uz apartman bude i parking osiguran biti će još manje problema. pa nemožeš raditi smještaj bez parkinga nećemo valjda avionom do vikendice. OK ako je riječ o smještaju koji je negdje na planini daleko od ceste (iako bi takav trebao biti zabranjen zbog narušavanja priorode ....) onda nema parkinga ali ako je uz cestu a nema prolaz sa parkingom e to je već druga priča, njima treba zabranu rada postaviti.

sasav@ naš se neće naći na toj slici sigurno.
kako rekoh mi smo bili u peggyu i tamo smo imali parking ali naravno da je i tamo bilo ekipe koja nas je bila zagradila tako da ujutro nismo mogli izaći i odvesti djecu na čas skijanja te smo izgubili dio love. ali kome se možeš tužiti... možeš dobit frišku figu...

od tada smo se svaki dan spuštali pješice a vraćali taksijem, a dva puta kada smo i išli autom smo se parkirali na prakingu koji smo uredno platili.
ja sam za red i plaćanje! moja primjedba ide i goste i domaćine, svakoga za njegov dio!

« Odgovori #55 u: 11 Siječanj, 2008, 17:28:09 »
Ako je neko skoro bio gore interesuje me da li je naplacivanje parkinga donelo kakve pozitivne pomake i da li se put do Satore cisti i u kakvom je stanju? :D

*

jazz

• 194
« Odgovori #56 u: 11 Siječanj, 2008, 19:58:16 »
mislim da nema ŠTA da se čisti...  8)

*

supra

« Odgovori #57 u: 11 Siječanj, 2008, 20:02:03 »
mislim da nema ŠTA da se čisti...  8)
ha...ha...  ;D dobra ti ova  :P

« Odgovori #58 u: 11 Siječanj, 2008, 20:41:13 »
E moja jazz pa tamo kod Peggy-a i u julu ima leda,mozda ne previse ali bar da se oladi spricer ;D

*

Onill

• 550
« Odgovori #59 u: 11 Siječanj, 2008, 20:51:30 »
 :D