• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Usvojen pravilnik o PARKIRANJU u naselju Sator

Started by vip-jahorina, 10 December, 2007, 23:26:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

ziponja


greeny

Pa kad je vec napravljen pravilnik o parkiranju u naselju Sator ne bi bilo lose napraviti i parking!!!  ;)

vip-jahorina

@greeny
da si bar malo pazljivio procitao moj izvjestaj, vidio bi gdje se nalaze parkinzi
http://www.jahorina.org/forum/index.php/topic,373.0.html

Sanjin

Gost koji 4g dolazim na Jahorinu i vjerujte da kad se napravi reda gostima æe biti drago i sijena je OK

vip-jahorina

od petka, 21.12 se naplacuje parking u naselju sator. Istovremeno ce biti policija prisutna gore da uvede red, naravno ukoliko bude potrebno.

Kao sto se vidi iz prilozenih postova, vecina je odusevljena akcijom, nadam se da cete nas podrzati svojim razumjevanjem.

alfa

Ja sam prvi podrzao ovu akciju ali samo u slucaju da ona ima svoju funkciju a to je ociscen put do hotela Sator i bez guzve na samom putu.A ako se ovo zavrsi  samo na naplacivanju parkinga a put neociscen onda je to nazalost jos jedno uzimanje para.Veliki pozdrav svima...

vip-jahorina

to nece sigurno. mi smo dali dosta novaca za to, tako da je preduvijet bio da se od te love moze finansirati besprijekorno ciscenje puta. inace parkinzi su nasi i da mi to ne dozvolimo nebi ih niko  smijo naplacivati.



AllEyezOnMe

Ja u potpunosti podrzavam ovaj poduhvat... prosle godine je bilo opste rasulo sto se tice parkinga... Imam samo jedno pitanje, dolazim 12og Januara na Jahorinu u vikendicu koja je preko puta hotela Sator, tacnije preko puta one picerije pored. Dolazimo sa 2 auta, prosle godine smo parking trazili 3 dana... da li ce ove godine biti mesta? platicemo :)

sasav



nenobl

oki, koliko sam razumio znaci, bez obzira koliko ostajemo moramo placati 1 euro dan!!! ajde podnosljivo je ali nije bas jeftino!!! ali bar je li parking 100% zagarantovan???????  znaci da cu imati slobodno parking mjesto!!!!  ( ako ga vec placam! ) hvala!!

ziponja

Izgleda da se stanje nesto izmenilo.
1 euro / 2 KM jeste dan parkinga.
Ali ako ostajes 7 dana onda ti je dan 2.5 Eura ili 5KM.
Cudno ili ne , tako mi rece momak koji na parkingu pravi red.
Mislim , totalno "ludilo", he he