• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Usvojen pravilnik o PARKIRANJU u naselju Sator

Started by vip-jahorina, 10 December, 2007, 23:26:52

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


patak

mislim da je to malo velika cijena :( nas ima 13 i nemozemo doci u 2 auta znaci 3 auta po 7 dana to je 100 maraka samo za parking ??? da to nije malo puno ???
Gola Voda :)

alfa

Nazalost doslo je do onoga cega sam se i plasio.Jos jedno uzimanje para a samim tim jos vise divlje parkiranih auta na putu i nemogucnost ciscenja istog.

nenobl

'alooo pa sta je vama!!!   :okakva je logika da mi koji ostjemo po 7 dana placamo 5 maraka parking???????? nas dolazi 12oro u 3 auta i moramo da platimo 105 maraka samo za parking!!! zar nije logicnije da se napravi neka sedmodnevna parking karta koja ce biti nesto jeftinija!!! mislim.. ovo bas i nema nekog smisla!!! i jos placamo boravisnu taxu koja je isto tako samo uzimanje para... ajde ok, dnevna karta da je  5aka ali  7 dana placati po 5 maraka samo da mi auto stoji na jednom mjestu!!?? aj malo razmislite o tome...

Onill

heh...to ko na moru...imam kucu i apartman, a nemam parkinga;)


supra

Ja jos nisam cuo da gosti snose (dio) troskova ciscenja puteva ili da gazda nekog objekta koji parkira svoj auto na vlastitom parkingu kojeg cisti licno mora nekome nesto da plati!

greeny


patak

ovo vec prilici oki mislim nije to puno para :) a da je ostalo na 5 to bi bilo stvarno puno nego kako je moguce da je 15 km 7 dana  a ako pojedinacno placas onda 14 mislim ?? tu nesto nestima ??? nije li gogicinje da dnevni parking bude skuplji od 7 dnevnog ???
Gola Voda :)

sasav

Quote from: supra on 24 December, 2007, 18:40:15
Ja jos nisam cuo da gosti snose (dio) troskova ciscenja puteva ili da gazda nekog objekta koji parkira svoj auto na vlastitom parkingu kojeg cisti licno mora nekome nesto da plati!

a  ko na Jahorini ima vlastiti parking


supra

Quote from: sasav on 24 December, 2007, 18:50:22
Quote from: supra on 24 December, 2007, 18:40:15
Ja jos nisam cuo da gosti snose (dio) troskova ciscenja puteva ili da gazda nekog objekta koji parkira svoj auto na vlastitom parkingu kojeg cisti licno mora nekome nesto da plati!

a  ko na Jahorini ima vlastiti parking
Pa cij je? Drzavni? Neka onda drzava snosi trosak, cemu sluzi porez, sta su gosti krivi?!

sasav

namam namjeru da se prepucavam al reci gdje je d¾aba u BIH parking...

supra

Quote from: sasav on 24 December, 2007, 19:14:59
namam namjeru da se prepucavam al reci gdje je d¾aba u BIH parking...
Bas zbog toga nisam pominjao BiH ni Evropu, jer da sam pomenuo Evropu vi bi me vec bombardovali sa onim:
Sta ce ovaj na Forumu Jahorina...
Nije ti ovo Evropa...
Od kud nama viza....
Jahorina je SUPER, ali kad ne bude trebala VIZA za Evropu sa takvim sistemom nece daleko!
Odgovor si dobio, u Evropi placas parking na sve strane sve dok se ne popnes na neku planinu da im platis smestaj, hranu, skipass, i ostavis poneki euro tamo vamo... E' onda oni naprave sastanak (kao ovi vasi) i odluce da gostima pruzi bar gratis parking, jer su se u medjuvremenu nakupili dovoljno para. Znaci nije GRATIS ali je GRATIS.