• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Pansion Sport

Started by gsna, 11 December, 2007, 10:40:30

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

gsna

zanima me da li neko ima iskustva sa ovim smestajem, kakve su im sobe? ne mogu na netu nigde da nadjem fotografiju sobe pa me malo hvata panika na sta to lici i zasto nisu stavili sliku sobe na internet??? aj pomozite ako neko zna nesto, trebao bih ici tamo za NG sa drustvom. Kakva im je hrana?

unapred hvala svima. pozz i vidimo se za NG.

anapicic

Ako je taj onaj na Poljicama hrana je odlicna.. imas ognjiste na sredini i moze se sjediti okolo.. ja sam jela grah jednom..mrak, a drugi put svinjsku koljenicu.. dobra do bola je bila.. :P
Moji prijatelji su bili u apartmanu za cetvero i sve je bilo cisto i uredno.. nema razloga da se brines niti malo.. uzivajte u Novoj Godini..
ja cu biti sto metara desno.. ekipa Dalmatinaca.. ;D
podrav ;)

gsna

za hranu sam i ja cuo da je jedna od najboljih na jahorini. Vidim da na netu ima slika apartmana i oni mi super izgledaju, ne verujem da sobe mogu biti nesto mnogo losije ali ne razumem zasto nisu izbacili slike na net?!? :-\


Pozdrav i vidimo se gore, samo da bude snega i bice... 8)

sasav

Quote from: gsna on 11 December, 2007, 10:40:30
zanima me da li neko ima iskustva sa ovim smestajem, kakve su im sobe? ne mogu na netu nigde da nadjem fotografiju sobe pa me malo hvata panika na sta to lici i zasto nisu stavili sliku sobe na internet??? aj pomozite ako neko zna nesto, trebao bih ici tamo za NG sa drustvom. Kakva im je hrana?

unapred hvala svima. pozz i vidimo se za NG.


Bice to sve OK  budite bez brige...

ziponja

Hrana ne da je dobra, nego odlicnaaaaa !!!!!!