• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Nacin placanja na Jahorini

Started by 5ko, 15 December, 2007, 08:57:26

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

5ko

Pozdrav svima
Dolazim sa porodicom iz Svedske na Jahorinu 22 decembra pa me zanima da li se na Jahorini moze placati Visa karticom npr. prilikom kupovine sedmicnih ski karti. Postoje li negdje bankomati za dizanje novca ili se sve to mora obaviti u Sarajevu. Ja ovdje u Svedskoj nemam mogucnost da nabavim KM, samo EUR. Moze li se placati u eurima u restoranima ili se primaju samo marke?
Zadnji puta sam bio na Jahorini 1990 i sve se placalo u dinarima... ;D...hehe...vremena se mijenjaju... :(

Srdacan pozdrav svima i vidimo se na stazi.

mrme

Za placanje Visa karticom nisam bas siguran,mislim da neces moci kupiti ski pass karticom,i ne znam da li ima bankomata,to ce ti Vip-ovci bolje objasniti,al sam siguran u jedno a to je da nisu gadljivi na euro  :).U eurima mozes sve platiti bez ikakvih problema tako da te ne brine sto ne mozes doci do KM-cica.Poz i vidimo se na stazi.


5ko

Hvala na odgovoru

Jos bi samo htio da pitam da li za ski pass trebaju slike (7 dana).
Izmedju ostalog me zanima da li VIP-ovci imaju neki ured na Jahorini i gdje se nalazi, volio bih da vas posjetim za vrijeme boravka gore.

Pozdrav iz Svedske

vip-jahorina

Za 7-dnevni skipass ne trebaju slike.
U Ski rentalu Granzov su nasi instruktori, dok smo mi u Vikendici M&M u naselju Sator, dok ne oprermimo novi prostor na Palama na autobuskoj.

direktorica

Quote from: mrme on 15 December, 2007, 09:56:28
Za placanje Visa karticom nisam bas siguran,mislim da neces moci kupiti ski pass karticom,i ne znam da li ima bankomata,to ce ti Vip-ovci bolje objasniti,al sam siguran u jedno a to je da nisu gadljivi na euro  :).U eurima mozes sve platiti bez ikakvih problema tako da te ne brine sto ne mozes doci do KM-cica.Poz i vidimo se na stazi.
e da...
netko mi je rekao da se vise ne moze placati eurima u Bosni, da im je EU zabranila...jer oni kao ne priznaju konver. marke stajaznam, ne razumijem se u to.. kakve je stanje na skijalistu?

supra

Quote from: direktorica on 30 December, 2007, 23:25:58
Quote from: mrme on 15 December, 2007, 09:56:28
Za placanje Visa karticom nisam bas siguran,mislim da neces moci kupiti ski pass karticom,i ne znam da li ima bankomata,to ce ti Vip-ovci bolje objasniti,al sam siguran u jedno a to je da nisu gadljivi na euro  :).U eurima mozes sve platiti bez ikakvih problema tako da te ne brine sto ne mozes doci do KM-cica.Poz i vidimo se na stazi.
e da...
netko mi je rekao da se vise ne moze placati eurima u Bosni, da im je EU zabranila...jer oni kao ne priznaju konver. marke stajaznam, ne razumijem se u to.. kakve je stanje na skijalistu?
Mnogo se zezaju sa nama ovi iz EU :P

direktorica

Quote from: supra on 30 December, 2007, 23:41:00
Quote from: direktorica on 30 December, 2007, 23:25:58
Quote from: mrme on 15 December, 2007, 09:56:28
Za placanje Visa karticom nisam bas siguran,mislim da neces moci kupiti ski pass karticom,i ne znam da li ima bankomata,to ce ti Vip-ovci bolje objasniti,al sam siguran u jedno a to je da nisu gadljivi na euro  :).U eurima mozes sve platiti bez ikakvih problema tako da te ne brine sto ne mozes doci do KM-cica.Poz i vidimo se na stazi.
e da...
netko mi je rekao da se vise ne moze placati eurima u Bosni, da im je EU zabranila...jer oni kao ne priznaju konver. marke stajaznam, ne razumijem se u to.. kakve je stanje na skijalistu?
Mnogo se zezaju sa nama ovi iz EU :P
i to mi je odgovor  ???

supra

Nisam cuo za to, zvuci smjesno, reko mozda se zezaju.

Direktorko nesto si nam neraspolozena? Daj jos pet dana pa si na Jahorini.

                                        ::)

direktorica

Quote from: supra on 30 December, 2007, 23:58:48
Nisam cuo za to, zvuci smjesno, reko mozda se zezaju.

Direktorko nesto si nam neraspolozena? Daj jos pet dana pa si na Jahorini.

                                        ::)

vata me kriza.. pocela sam dok vozim auto skretat koljenima lijevo-desno.....

edit: ja sam uvijek ovako raspolozena.

supra

Tako ti i treba kad si se sa borda vratila na skije, da nisi sada se ne bi mrdala lijevo desno.

direktorica

Quote from: supra on 31 December, 2007, 00:18:26
Tako ti i treba kad si se sa borda vratila na skije, da nisi sada se ne bi mrdala lijevo desno.
nego naprid nazad?  ;D ;D ;D ;D

vip-jahorina

na jahorini mozes u eurima placati, cak i ski-pass


dadot

sranje za taj bankomat u kristalu, bio je na dohvat ruke