Pozdrav Gost

MAGLA

• 18 Odgovora
  • 10481 Hitova

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Odg: MAGLA
« Odgovori #15 u: 17 Prosinac, 2007, 13:59:55 »
Ma kakvo minsko polje!!! Pa znam da neki ljudi sa Pala idu namjerno skijati prema Trnovu (spustaju se juznom stranom Jahorine) pa po njih dolaze autima i vracaju se preko Sarajeva. To su ciste gluposti i podvale!

*

ina

• **
  • 12
« Odgovori #16 u: 17 Prosinac, 2007, 15:21:58 »
Da,a ko je uopste iznenadjen tom njihovom pricom o minskom polju!?Pa ljudi su ljubomorni,godinama to rade!Kad misle odustati ko zna,no valjda smo mi krivi jer nikad ne vracamo istom mjerom!Citavo ljeto hodamo Jahorinom uzduz i poprijeko,evo zivi smo i zdravi a kako me strasno nervira kad neko vjeruje da na Jahorinskim stazama ima mina,pa sta mislite kako mi koji zivimo ovdje i nasa djeca-skijamo po tim stazama!

*

ziponja

« Odgovori #17 u: 17 Prosinac, 2007, 15:46:13 »
Ma bez veze.
Meni se cini da nije potrebno dokazivati nikome da mina nema i da je sve bezbedno .

*

gagi

« Odgovori #18 u: 20 Prosinac, 2007, 14:25:31 »
slažem se sa kolegama koje su prethodno spomenule da ne bi trebalo po gustoj magli napuštati poznate staze,ali nekim gostima koji na žalost nisu najbolji poznavaoci planine ili im orijentacija u prostoru nije jača strana..retki si mogu priušiti kvalitetan GPS... često upravo ostanak na stazi predstavlja problem jer su one defakto ispresecane i spojene u jednu teško deljivu celinu što je za one koji planinu dobro poznaju velika prednost zbog prebacivanja sa lifta na lift bez gubljenja puno vremena...ja obično tražim onaj sa namanjim redom...većina razume o čemu govorim