• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

WEB CAM Jahorina

Started by vip-jahorina, 18 December, 2007, 03:02:07

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mrme

Proradila kamera,konacno.

jazz

veæ sam i zaboravila da postoji...  ::)
zagorska narodna: ne bu mene niki je*al v mojoj kuruzi

vip-jahorina

ona tvoja nik-slicica sa stefi mi se vise svidjala, bez obzira sto nisi plava, ajde opet stavi neku drugu.... ;D

jazz

zagorska narodna: ne bu mene niki je*al v mojoj kuruzi

Big_DANE

VIP Zasto se WEB CAM ne postavi da gledam prema stazi '' Poljice '' na kojoj se rade sestosjedi!!!
Mislim da bi slika bila mnogo zanimljivija za sve nas .  :-X ideea:(

vip-jahorina

znam i ja. ali obje kamere nisu u funkciji trenutno. cim ih ih poravimo, vidjet ce se radovi a sto je jos vaznije staze zimi po snijegu   :-X

vip-jahorina

Upravo su u "pogon" pocele dvije nove, vrhunske kamere. Tako imamo sad potpuni pregled cijele Jahorine.
Rajska Dolina, Ogorijelica i Poljica

http://www.jahorina.org/files/web-cam.php

Big_DANE

SVAKA CAST!!!!!!!!!!!!!!!!!! :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

ttk

cestitam ekipi!! i PUNO HVALA !!!!!

dzoni ski

Svaka cast kamere su odlicne :bravo::( :bravo::(.Mozda bi u buducnosti mogla i neka na vrh, ali polako za sad je odlicno :bravo::( :bravo::( :bravo::(

Ime

Cestitam jos jednom za kamere!!! Skijasima/borderima koji redovno igu gore ove kamere znace mnogo vise negi bi neko i pomislio.

casper71


Svaka cast, pun pogodak!

Sone-BL

Sve pohvale... :bravo::( Postali ste pravi profesionalci!!! Jos ovi sestosjedi da legnu i bez premca cete biti vodeci ski centar u regionu!

vip-jahorina

hvala svima, drago mi je da je vecina zadovoljna sa polozajem kamera.

(sone; milsim da nam jos fale topovi koji su u planu za 2010/2011 i tih 6-8 liftova i sa ovom ponudom cemo biti tamo gdje zasluzujemo)

cilj nam je bio da se vidi stvarno stanje u globalu a ne samo odredjeni djelovi. osim toga imamo pregeld skoro svih staza:
kamera 1: rajska dolina kompletna
kamera 2: ogorijelica 1 velikim djelom, a i nazire se ogorijelica 2 i vidi se djelomicno i staza
kamera 3: cijeli donji lijevak poljica, kompletan lift poljice, novi sestosjed i postojeci dvosjed

Kamera 3 je sa zumom tako da mozemo zumirati samu stazu ili ulaz na lift ili ulaz na sestosjed.
sve kamere mogu uvecati jos slike tako da se vidi jos vise na njima (rezolucija je fenomenalna).
ali mislim da nema potrebe vise da uvecavamo slike.

primjeri zumirane kamere 3

twid

meni stvarni nije jasno da treba da se pojavi na jahorini jedan vip koji pritisce oc i vlasti i pravi takve inovacije na planini koja preuzima korak po korak stare pozicije u regionu.
svaka vam cast vipe, imate moju podrsku i mada znam da ste komercijalna firma, (ali ko danas nije? a skoro niko nista i nigdje ne ulaze) je razlog vise da ste mi simpaticni.
primjer kakvih je malo na ovim prostorima.
kad vidis da bjelasnica ima jednu malu kamericu i 100 recenica hvale za tu istu, oc ima jos losiju, sta bi onda vip trebao? od jutra do mraka je hvaliti i pjevati o njoj (do duse i ja im se divim, jer su cista perverzija !!!)

naravno, uvijek ima onih zlih ljudi koji ce osporiti uvijek sve zbog svojih sitnih interesa, ali je vrijeme pokazalo da vam ovdje nema premca.
:bravo::(  :bravo::(  :bravo::(  :bravo::(  :bravo::(  :bravo::(  za VIP