• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Dolazim krajem februara...

Started by Mirza, 15 January, 2006, 03:10:07

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Mirza

Postovanje...

Stizem iz Danske krajem februara (na odmoru sam 15.feb - 01.mar) i zelim na skijanje negdje u BiH.
Kakvo je standardno stanje skijanja na Jahorini ultimo februar? Mislim snijeg, guzva i sl.!? Jeli ima ikakav (kolektivni) prevoz Sarajevo - Jahorina i vice versa, da se moze ujutro otic na skijanje a navece vratiti u Sarajevo!? Dali se uopste tako nesto isplati...!? Znam da je puno bazalnih pitanja, al je skijanje u BiH skroz novo za mene, jel ja sam do sada samo furao po Svedskoj, Norveskoj, Austriji i Francuskoj, na zasto ne investirati u svoje  ;)...
Inace znali iko dobre stranice skijaskih mijesta u BiH!? Sva pomoc/ponude su dobro dosle, jer sam pocetnik u BiH a "ufuran" u Evropi  ;D

S postovanjem

Mirza, 'Hagen

vip-jahorina

dobrodosao mirza,
sto se tice prevoza sa-jah, je veoma los, bolje reci nikakav.
znaci ili autom ili busom iz sarajeva na jahorinu.
naravno da je puno bulji ugodjaj biti na samoj jahorini

Mirza

Bolje vas nasao  :)

Hvala lijepa na odgovoru. Ja nemam vozacke, tako da moram vidjeti s rajom, kako, sta, gdje, inace cemo nacati s vukovima, divljim svinjama i sta vec znam na Jahorini  ;D

Ako se unaprijed dogovori s Ski Rental VIP Jahorina i.sl, dali je moguce dobit popusta u vezi iznajmljivanja skija!? Inace ko se kategorise kao VIP i dobijaju VIP-cijene!?

S postovanjem

Mirza

vip-jahorina

samo nasi gosti dobijaju popust. ostalima izlazimo u susret tako sto mogu unapriejd rezervirati opremu

Mirza

Hvala jos jednom druze...

Mozesli mi saopstit koji je smijestaj kod vas je naj jeftiniji (vise mislim na hotel/motel/prenocisce i ne vikendicu, jel necemo biti dovoljno clanova)!? Za mene komfort ne igra toliku ulogu, jel nisam dosao na spavanje, nego skijanje  ;D No, smije imati svoje kupatilo, a za TV itd nije frka...ima drugih zabava...

S postovanjem

M

zuki

Ako si isao na zimovanja u francukoj, austriji, svedskoj

na Jahorini ti sigurno nece biti skupo ni u boljim hotelima ...

A 90% hotela su bolji nego ovi u francuskoj na primer, svi su uglavnom novi, renovirani...

toliko  ;)