• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Primjedbe na rad policje, parking slu¾be, uèitelja skijanja i drugih radnika

Started by sasav, 26 December, 2007, 21:20:15

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


ziponja

Ja za sada mogu pohvaliti jednog dugonju ( ne znam mu ime ) koji radi na parkingu ispod Satora ( donji parking)
Momak, pristojan, ni traga kabadahijskom ponasanju i jedva je uzeo mandarinu koju sam mu ponudio nakon sto sam platio parking

mrme

Sto mu nisi dao neki lep sendvic,a ne mandarinu,mozda covek bio gladan,pa mu mandarina na gladan stomak nije bas prijala  :)

ziponja

Mislio sam mu dat parce prasetine, one sa raznja. ALi kontam na duznosti je pa onda samo mandarina.

supra

Policija je ok, cak i u putu preko Zvornika-Sokolca-Pala nisam imao nikakvih problema. Radnici parking sluzbe su mi bili simpaticni do ove godine dok su radili gratis. A sto se tice ski ucitelja za njih jos nisam cuo niti procitao ni jednu jedinu kritiku.

mrme








jazz

zagorska narodna: ne bu mene niki je*al v mojoj kuruzi

vip-jahorina

evo i ja imam jednu primjedbu na Jahorinu, bolje receno na policajca na izlazu sa Jahorine.
Danas na Bozic, negdje oko 14.30 krenem sa Jahorine. U autu stranih registarskih oznaka, pored mene djevojka, pozada njena sestra, te dvoje manje djece.
Zaustavi nas policija, neka zena koju nisam nikad prije vidio, ja stanem, otvorim prozor, a ona meni odmahne i kaze "prijatno" nasto ja ubacim u prvu i krenem, jer svako dan tu prolazim par puta pa mi je to normalno tako. Cujem povike "STANI".
Zaustavim opet, sad dolazi jedan, prilicno krupan, na celavo osisan policajac, kasnije saznajem da se zove Adnan (mislim Hadjiahmetovic), veoma drsko pocne se derati i vikati na mene "izlazi iz auta" "papire", "sa mnom u kucicu" itd. kazne, sud, policija, pretnje, zapisivanje...
Ocigledno me nije prepoznao, a izgleda da nije bio bas dobro raspolozen pa mu lego ko kec na 11.
Dobro zavrsi se to, ja mu kazem ko sam i o cemu se radi, te se on smiri.
Nije to lose sto se meni desilo, ali ne bi bas niko od nas pa i odgovornih volio da se nasim gostima to desi. Druga stvar, vidi da sam sa djecom i zenama u autu i da bi mogao biti gost, na kojem se bas ne treba izivljavati, pa i ako dodje do nesporazuma gdje su on i kolegica mu iskljucivo krivi.

Ja se nadam da ce neko od odgovornih ovo procitati i Gospodinu Adnanu skrenuti paznju na njegovom ponasanju.