• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Noèni ®ivot

Started by markooo, 27 December, 2007, 13:07:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

minjon81

Quote from: vip-jahorina on 13 December, 2010, 15:44:12
Ako mi budu sanke ispravne, vozim te ja, u protivnom poturice hare ledja  anan

zato sluze drugari!!!  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

DarkoN

vec vidim sliku njonmi sjedi na sankama a hare vuce  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

minjon81

Quote from: DarkoN on 13 December, 2010, 15:56:34
vec vidim sliku njonmi sjedi na sankama a hare vuce  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

(:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: ih!

Big_DANE


ledeni

a di se onda isplati ic...?? 
samo gasssss

minjon81

Pa ako si sa ekipom pa se zezate od i do onda put skroz brzo prodje... Nije to nepremostivo!!!

goranblack

EJ ekipo
Dolazim iz zg-a sa curom za par dana...Kak je kaj se sigurnosti tièe i kad se izaðe van dal ima problema sa pijanim budalama i takk? Di su najbolje cajke?

HeAd

bas komentarisemo neki dan kako bi bilo dobro neki bend da svira u rajskim vratima tamo u basti ili neki DJ...odlicna lokacija za tako neke zezancije...a i sabili bi s poslom, a i razbili klasiku...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Muzika drma gdje god odes...ali ROYAL je poseban pogotovo uz dogovor s Raletom pusta sta god ti padne na pamet radi youtube i udri.. za rakiju da ne pricam najbolja na Jahorini ROYAL i ACINA koliba (preko puta lifta ¾eljo (kamera br. 2)  ludzatobom:((

HeAd

evo mene ko u rojalu stavio flasu rakije ispred sebe i pustam muziku preko youtube...zena nema isto ko u rojalu  (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

alllo HEAD uzmes na mob internet ukucas GIRLS postavis na sto, i eto drustva  ludzatobom:(( mjenjas kad ti je cejf

snjezana


skiDeki

Quote from: goranblack on 01 February, 2011, 21:37:43
EJ ekipo
Dolazim iz zg-a sa curom za par dana...Kak je kaj se sigurnosti tièe i kad se izaðe van dal ima problema sa pijanim budalama i takk? Di su najbolje cajke?
Na Jahorini mozes naci samo prijatelje, tako da se mozezete osecati kao kod kuce...
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

MarijaBB

Cajke povedi ili ponesi iz ZG.

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)