• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Noèni ®ivot

Started by markooo, 27 December, 2007, 13:07:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Peja

Vidimo se posle nove godine! Siguran sam da ce biti ludnica kao i svake godine!

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Cim krene akcija party-a opet objavljujemo raspored tako da se mozete snaci i pronaci dobar dernek na Jahorini

ski_lady28

Na Jahorini sam od 28. pa me zanima gdje je dobar provod,opustena atmosfera,dernek,ima li negdje muzika uzivo.......
Ajmo dajte prijedlog!!!!!!!!!!!

dalmatinka

lani su bile super zabave mislim da se lokal zove snjezna kraljica nalazi se odma pored ski rentala javor ili kafica lavina!!! muzika u zivo i bas lijep provod!!!
ove godine slucajno smo se zatekli u kolibi hotela termag bilo odlicno, navratili smo jos i do Rojala i Rajskih vrata lijepo i zivo!!!! eto pa biraj ako sam ti ista pomogla

aljosha

Ne obra se bostan dok ¹ljive ne popadaju

HeAd

Cuo sam da je Lavina IN ove zime, da li neko ima info ima li sta gore navece?
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

DarkoN

Quote from: HeAd on 30 January, 2013, 21:49:15
Cuo sam da je Lavina IN ove zime, da li neko ima info ima li sta gore navece?
bila je neka muzika uzivo, sta ima sad nisam siguran. valjda ce se javiti neko ko je gore. ili se ja javim kada odem opet.  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

jotaelektro

Moze li neko da napravi temu sa spiskom kafica, klubova i sl, da zakljuca temu zbog preglednosti i da je samo on sa vremena na vreme updatuje...

brera


ray sefo

Trebali bi doci na skijanje od 7-10 .3 ,pa me interesira nocni zivot i popratni sadrzaji ...gde se skuplja raja i gde je pravi dernek???  ole (PIVA)

AndUp

Ljudi, dolazim prekosutra, gde su zurke, ima li apres ski zurki i ima li treba tamo? :D vidimo se

Golub69

Maaaaa imaaa sta ti jeee.... Ne stvarno ljudi ima li Après Ski zurki ??? i gdeeee ???? pozzdrav :D  devil:(

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

AndUp


sixmix