• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Noèni ®ivot

Started by markooo, 27 December, 2007, 13:07:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

supra


dadot

ma znam te ostale cijene a klopu nosimo sa sobom, socijala jebiga,  ::)  pa me piva nijvise zanima. A na pegi sam mislio tanko, nekako mi je slabo bilo zabave gore prosle godine, posto je predhodnih godina bila ludnica dok se nisu otvorile ove nove diskoteke-klubovi.
i ima li kakvih najava za neke dobre provode tipa party's

Onill

gdje ce ti ljepsi provod nego nacugati se na stazi ko covjek...onda ides malo u djakuzi pa u lavinu na svirkacu....juhuuuu

jazz

zagorska narodna: ne bu mene niki je*al v mojoj kuruzi

alfa

Kakvo je vreme i visina snega svi su izgledi da cemo samo i piti pivo.

Onill imas od mene jedno gore ako se sretnemo.

anapicic

Ljudi moji, ja sam svaki dan pokusavala izaci van ali ne ide, cila ekipa se zavali po klupama,mjuza i cuga i nikud iz kuce..divota.. jedva i cuku prosetam.. to me skijanje stvarno izmori i ne da mi se nikud iz toploga..

jedini prigovor koji smo i imali u kuci je drvene klupe a nas trinaest.. bokte,otpale nam kosti jer nemas gdje ispruzit noge..

Onill


jazz

zagorska narodna: ne bu mene niki je*al v mojoj kuruzi

Onill


supra


mrme

Cekaju te na vrhu i onda pri izlasku sa zice duvas  :D

mrme


gagi

mo¾da uvedu i radar na stazi i poènu sa naplatom kazni za prekoraèenje brzine i preticanje preko pune linije :o

supra

Quote from: gagi on 05 January, 2008, 20:08:39
mo¾da uvedu i radar na stazi i poènu sa naplatom kazni za prekoraèenje brzine i preticanje preko pune linije :o
joj umirem od smijeha, ovaj èovjek nije normalan! mrme zajebo je i mene i tebe zajedno
               :P  :P  ;D  ;D  :)  :)  :P  :P  ;D  ;D  :P  :P

anapicic

A Gagi, provalo jedna.. ha ha ;D ;D