• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Koju ski/board opremu koristite?

Started by supra, 10 January, 2008, 21:26:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

patak

:) he he bas zanimljivo ja sam si kupio burton custom dasku 2005 god i burton custom ltd vezovi 2006 ? jeste malo starije ali zato u ekstra stanju :) a buce su mi neke blax posto su broj 48 :)
Gola Voda :)

patak

nego vipovci za ovaj wireless kome gdje sta ?? ako je 20 km koji je protok i tako to moze na msg malo pojasnjenja ja sam 12 gore pa sam mozda i zainteresovan :)
Gola Voda :)

ipa76

hm interesantna tema
skije Atomic MEtron B5, izuzetno zadovoljan. Bio sam skeptik, zbog cijene i velikog broja razlicitih misljenja, ali skije su zaista MRAK
Cipele Lange 100, poprilicno zadovoljan
Jakna iz skenderije, neki dupljak, ali odlicna
Hlace Volkle, dobre
Majica Mcinly (Intersport) preporucujem svima.
Brile Carera, poprilicno zadovoljan
Rukavice su jako dobre, nisam siguran za marku, ali znam da su predvidene i kupljene na odjelu za bordere. Trenutno trazim nove
Kapu isto trazim, ali nigdje da nadem odgovarajucu, pa ako neko zna neka mi kaze. Ne bih ove nove, plisane, koje idu samo na vrh glave, nego neku koja ce sluziti i kada je hladno. Po mogucnosti Fila (znam sigurno da imaju odlicne kape za skijanje)

mrme

Fischer rx8 (sa tendencijom kupovine novih),fx12 vez,nordica gts 8,leki stapovi,oneill i quiksilver jakne i pantalone.I to je valjda to.


mrme

E google bi mi trebale nove,imam Carrera-ine,to ce nam Supra donet neke dobre Dragon-ove iz Svice po nekim povoljnim cenama  :)

supra

Evo ovako

Daska: Burton Vapor 163W `07
Vezovi: Burton C60 Orange

Jakna: Burton [ak] 2L Gore-Tex Half Life
Èizme: Burton SL 9
Rukavice: Burton Under Gore-Tex
Kaciga: Burton (dizajn Danijel)
Naoèare: Uvex Apache Pro Oakley Crowbar Fire
Hlaèe: Kupujem Burton [ak] 2L Cyclic orange[/b]

[prilog je obrisao administrator]

scooby^doo

Moze li mi neko reci valja li sledece:
Skije "ELAN- magfire 8- FuSiOn"   vez "EL10 fusion"
cipele: "Dolomite- MATRIX 300"
shtapovi: pojma nemam... a za garderobu nemam pojma, josh ne znam...

borderka

Quote from: supra on 13 January, 2008, 18:45:15
Evo ovako

Daska: Burton Vapor 163W `07

Jakna: Burton [ak] 2L Gore-Tex Half Life
Èizme: Burton SL 9
Rukavice: Burton Under Gore-Tex
Kaciga: Burton (dizajn Danijel)
Naoèare: Uvex Apache Pro
Hlaèe: Kupujem Burton [ak] 2L Cyclic orange[/b]
hm zasto ti je nick supra a ne BURTON??? hehehehe za takvu opremu se mora imat love.
vozim oxygen dasku, vezovi stari CC a i butse. jakna o'neill kao i pantole. rukavice protest. super su...


direktorica

skija salomon, pance isto,rukavice isto.
odijelo iz dva dijela, alpine pro. kapa je ista otkako skijam, samo mijenjam ispod traku da mi se usi ne smrznu.
ski naocale- ne sjecam se koja marka... i salovi su neki "s pazara" al posluze.  ;D
obzirom da skijam 10 dana godisnje, zadovoljna sam.  ;D ;D


mrme

Neka je sa srecom nova oprema  ;)

Sarayka

Quote from: mrme on 20 January, 2008, 18:43:44
Neka je sa srecom nova oprema  ;)

Hvala!
s daskama sam prezadovoljna ;D
pance èekiram sutra,)
Lp iz Sa

zidoo

Daska iz Fagusa 0.7'' (custom godovi), adidas patike a od vezova 8 sitnije eksera (sa podloskama, naravno), dole trenerka adidas sa 3 linije sa strana (prozivodnja '82), gore strikani dzemper (od pokojne mi bake), rukavice bez prstiju hand-made takodje.

I jako sam ponosan na ...