• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Vila/Hotel Lucic

Started by srdjanbl, 12 January, 2008, 17:23:32

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

Quote from: lola on 12 December, 2009, 23:18:11
Dali su sobe s balkonom u Luæiæ pansion ili samo prozori??

Nema balkona, samo su prozori. Mislim da na Jahorini balkoni zimi nisu bas adekvatni za upotrebu ...

Lilike


mijat


HeAd

Quote from: lola on 12 December, 2009, 23:18:11
Dali su sobe s balkonom u Luæiæ pansion ili samo prozori??

nema ti ljudino balkona tu...nije more...uglavnom su ti sve sobe bez balkona u skoro svim hotelima....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

midwest


lola

Quote from: head on 13 December, 2009, 10:53:12
Quote from: lola on 12 December, 2009, 23:18:11
Dali su sobe s balkonom u Luæiæ pansion ili samo prozori??

nema ti ljudino balkona tu...nije more...uglavnom su ti sve sobe bez balkona u skoro svim hotelima....

Ok pretpostavljam da nema,al eto valjda smo mi s mora navikli na balkone pa eto...nema frke hvala na odgovoru...jeli moguæ boravak manji od 7 dana u Luèiæu ili u okolnim hotelima?

harison

Valjda jeste :D , a balkoni su extra  (:smijeh: (:smijeh: ma na krov to je balkon  afrocool:(

lola


vip-jahorina


harison

:S odes i kazes 7 dana onda se lafo povrjedis ili neku pricu napravis da se hitno trebas vratiti i rjeseno  sleep:( to je najmanji problem  ludzatobom:((

lola


harison

Ahhhhhh posao uvijek svakog zezne  :( :( DOBRO DOSLI  sleep:(

safetbeg


vip-jahorina

hehe, vidim ja da si stalno prisutan, ali samo se poslije zimovanja javis, a nebi bilo lose da se s vremena na vrijeme ukljucis u rasprave, jer ipak si svake godine na jahi, pa dosta i znas ...

ssimalis