Pozdrav Gost

blic vesti

• 42 Odgovora
  • 31025 Hitova

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

*

sasav

Odg: blic vesti
« Odgovori #30 u: 26 Studeni, 2008, 19:54:38 »
Bio sam na ovom sajmu u Zetri nažalost nije bila neka ponuda i misli da će trebati još neka godina da zaživi ova ideja u Sarajevu i BiH.

*

thief

• 129
  • jel tako, tako jeeeee
Re: blic vesti
« Odgovori #31 u: 27 Studeni, 2008, 12:11:23 »
Koliko je tacna informacija koja je danas objavljena na bhski.ba da ce sutra poceti sezona na jahorini i da se nece naplacivati ski pass.... ludzatobom:((  :bravo::(

« Odgovori #32 u: 27 Studeni, 2008, 13:50:10 »
23. MEDJUNARODNI SAJAM ZIMSKIH SPORTOVA, TURIZMA I REKREACIJE

EXPO ZIM 2008

OD 04.–07.12.2007. - Beogradski sajam

Popularnost zimskih sportova kod nas je u stalnom porastu. Raste želja i potreba za uživanjem u zimskim sportovima i korišćenju jednog dela godišnjeg odmora i zimi na snegu.

Usled velikog interesovanja i uspeha kod postilaca Beogradski sajam i Asocijacija „Sport za sve“ i ove godine organizuju tradicionalni Sajam zimskih sportova, turizma i rekreacije „Expo-Zim“ , sa ciljem da promovišu dalju popularnost zimskih sportova kod nas i ukažu na značaj bavljenja sportom u cilju održavanja zdravlja i uživanja u zimskim sportovima.
Manifestacija pruža mogućnost svim zainteresovanim, da se na početku sezone pripreme za predstojeću zimu, informišu o cenama zimskih aranžmana i opreme.

Očekujemo da će, kao i prethodnih godina, hiljade postilaca iskoristiti Sajam za nabavku nove opreme, prodaju i razmenu korišćene opreme, razgovore sa stručnjacima i sportistima. To če biti prilika za upoznavanje sa svetskim trendovima opreme za zimske sportove, fitnes i rekreaciju.

Kvalitet ove manifestacije potvrđuje i predhodna gostovanja svetskih šampiona koji su ujedno i otvarali priredbu (2006 Ingemar Stenmark, 2007 Alberto Tomba).

2008 godine, sajam otvara legendarni Bojan Križaj iz Slovenije.

Na površini hale 1 i hale 5 firme iz oblasti sportske opreme i turizma predstaviće sledeći program :
* Prodaja novih modela opreme i rekvizita za zimske sportove ( skije, cipele, vezovi, klizaljke, snow bord, ski-kombinezoni, rukavice, kape, naočare i drugo), komisiona prodaja, promocija extremnih sportova, usluge ski servisa.
* Promocija zimskih turističkih centara kod nas i u inostranstvu, ponuda aranžmana.
* Ponuda fitness opreme i preparata.
* Informativno-savetodavni centar, gostovanja sportista i stručnjaka, nagradne igre, zabavni program na bini.
Kao i svake godine, izlagači će obradovati potencijalne kupce popustima, koji će se kretati u rasponu od 10% do 30%.

2007. godine naši rezultati u brojkama su bili:
–  94 izlagača sportske opreme i rekvizita
–  50 izlagača iz oblasti turizma
–  10.000 m2 izlagačkog prostora
–  15.694 prodatih ulaznica
–  održano u hali 1 i hali 5 Beogradskog sajma

Pozivamo Vas da uzmete aktivno učešće na ovoj veoma dobro organizovanoj i veoma posećenoj manifestaciji Beogradskog sajma koja će se održati od 04-07.12.2008 godine.

prosle godine sam bio na sajmu u bgd...
odlicna ponuda nove opreme, ali zaista odlicna.
mozda je malo podbacila razmena polovn opreme, ali stekao sam utisak da se uglavnom kupovala nova oprema, popusti su bili pristojni ali ne kao i sto su najavili...npr za nove bordove ali proslogodisnje modele (ostalo nekoliko kom) popust je bio svega 10-15 procenata...
vredi doci i vedeti, moze se i ugrabiti neka dobra a polovna oprema
 ;D

*

sasav

« Odgovori #33 u: 01 Prosinac, 2008, 18:10:19 »
danas sam dobio informaciju da će u narednoj sezoni OC Jahorina postaviti  15-ak  javnih WC-a   na svim bitnijim lokacijama na planini..  Potez za pozdraviti 

*

sasav

« Odgovori #34 u: 01 Prosinac, 2008, 18:39:02 »
i evo još jedna novost:

danas sam iz dobro obavještenih izvora saznao da je već gotov novi projekat za postavljanje novih žičara i da uskoro treba očekivati raspisivanje tendera za odabir izvođača. Takođe sam saznao da je pri kraju i Projekat vještačkog osnježavanja i da bi i ovaj projekat mogao biti izgledan odnonso završen do  sezone  2009/2010

« Odgovori #35 u: 01 Prosinac, 2008, 18:54:21 »
snijezni alarm za utorak/srijedu

« Odgovori #36 u: 01 Prosinac, 2008, 21:01:00 »
i evo još jedna novost:

danas sam iz dobro obavještenih izvora saznao da je već gotov novi projekat za postavljanje novih žičara i da uskoro treba očekivati raspisivanje tendera za odabir izvođača. Takođe sam saznao da je pri kraju i Projekat vještačkog osnježavanja i da bi i ovaj projekat mogao biti izgledan odnonso završen do  sezone  2009/2010
Daj Boze!

« Odgovori #37 u: 12 Siječanj, 2009, 12:49:22 »
Tragedija na skijalištu u Sloveniji
Mašina za sabijanje snega pregazila devojčicu
Autor: Beta | 11.01.2009. - 19:18
Na slovenačkom skijalištu na Starom vrhu danas je poginula šestogodišnja devojčica kada ju je pregazila mašina za sabijanje snega. Lekari nisu uspeli da spasu devojčicu, koja je zadobila teške povrede.

Kranjska policija istražuje okolnosti nesreće, a za sada je poznato da se devojčica nalazila na stazi ispod žičare. Prema dosadašnjim izjavama službenika zaduženih za skijalište, mašine za sabijanje snega ne smeju da koriste staze pod žičarama, sem u izuzetnim situacijama. Tada mora da se aktivira posebna zvučna i svetlosna signalizacija.

Današnja tragedija je druga u poslednja dva dana na skijalištima. Juče je u Bag Klajkenkirhenu, u Austriji, poginuo trinaestogodišnji dečak iz Slovenije, koji se tokom skijanja sudario sa svojim najboljim drugom.
U sudaru je jedan od dečaka slomio vrat i ostao na mestu mrtav, dok je drugi dečak na lečenju u bolnici u Celovcu. On je zadobio teške povrede nogu i ramena.

Ljudi sta reci?Opreza nikad dosta ma kako znali skijati....

« Odgovori #38 u: 12 Siječanj, 2009, 12:55:32 »
jezivo -
po meni, ratraci smiju na stazu tek par sati nakon sto zice zatvore.

*

Cokie

• **
  • 61
« Odgovori #39 u: 13 Siječanj, 2009, 06:29:16 »
 Vozač ratraka je bio pijan. Sad se traži, ko mu je dao dozvolu da bude na pruzi.

U Badu oba dečka su bila bez kacige???????

Još u nedelju ubio se vozač na motornim sankama. To se dogodilo na skijalšču Golte.

Loš vikend nema šta.

« Odgovori #40 u: 13 Siječanj, 2009, 08:41:45 »
Strasno :(

Ovo je samo jos jedan dokaz da se i na vecim skijalistima desavaju nesrece, koje se nemogu predvidjeti, a oko Prace se digla tolika buka, a na kraju se hvala Bogu sve dobro zavrsilo ::)

*

coa

• **
  • 26
« Odgovori #41 u: 16 Siječanj, 2009, 17:48:51 »
ma momci na jahorini sto rade ko spasioci su super brzi i obuceni volio bi da neko pohvali te momke meni nisu trebali hfala bogu al im svaka cast .

*

lena

• 49
    • VIP Jahorina
« Odgovori #42 u: 16 Siječanj, 2009, 17:58:09 »
pohvaljeni su u par navrata. vidi teme MAGLA te kad se desila havarija na praci.
a i cesto se spomenu.
imamo stvarno vrhunske momke koji su spremni na sve kad treba pomoci
VIP Jahorina Woman Team