• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Savrseno skijanje !!!

Started by vip-jahorina, 24 January, 2008, 19:40:49

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

Kao sto sam predpostavio, danas je bio dan - dan za skijanje.
Justro u 9 stadoh na skije, poljice, ogorijelica, zeljo, olimpik. Ne zna covjek sta i gdje bi prije. Tvrde staze, sunce, nebo bez oblacka, veoma hladno (oko -10), skoro bez vjetra, prsic srsti na sve strane, na zicama nema reda (poljice 2-3 min, ogorijelica 1 3-5 min, ogorijelica 2 0 minuta, zeljo i olimpik o min !!!!

Savrsenstvo!!! U toku dana su se staze malo pokvarile, ali ko je imao dobre kantne je bio na konju. Za pozelit ovakvih dana.

Poslije skijanje sjedoh na sanke i po Jahorini, uzduz i poprijeko, da sam ponio kameru vrerovatno ne bi ste vjerovali, ali ko ce je nositi sa sobom, a i onako je pao mrak. Pratio sam ratrake i gledao kuda idu, stvarno momci rade ko ludi. Ponadao se nocnom skijanju, ali ni traga ni glasa sa sli lifta Poljice (18.45), dodjem do biroa, saceka me vijest: "otkazuje se nocno skijanje zbog nedostatka snijega" - a snijega ko u prici, kako na stazi tako i u sumi, van staza itd....

Idem ja na sanke opet, ako nista od skijanja, ovo treba iskoristiti....