• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana - Zatvorena - Closed - Fermé - Chiusa - Geschlossen

Started by supra, 24 January, 2008, 20:48:31

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

mrme

Bogami bice ova tvoja smena jos najbolja od pocetka sezone,da znas da ti zavidim,al ubrzo cu i ja gore.

gagi

Quote from: supra on 25 January, 2008, 13:07:06
Pobijego sam sa posla da bi se malo dopisivao sa Marijom  :-\ a nje nema  ???
SRAM DA TE BUDE...

alfa

Quote from: mrme on 25 January, 2008, 13:16:52
Bogami bice ova tvoja smena jos najbolja od pocetka sezone,da znas da ti zavidim,al ubrzo cu i ja gore.
Bice i sledece sedmice padavina tako da ce i tebi biti savrseno i neces morati nositi top sa sobom ;D

mrme

Quote from: alfa on 25 January, 2008, 13:19:08
Quote from: mrme on 25 January, 2008, 13:16:52
Bogami bice ova tvoja smena jos najbolja od pocetka sezone,da znas da ti zavidim,al ubrzo cu i ja gore.
Bice i sledece sedmice padavina tako da ce i tebi biti savrseno i neces morati nositi top sa sobom ;D
Haha a taman sam planirao da stavim kuku na auto posto je nemam,za svaki slucaj da zakacim top,al kad ti kazes da mi ne treba onda se necu maltretirati  :D

mrme

De si Gagi,kupio sam skije,a mogao si lepo da zaradis pa da ti ne skupljaju prasinu.Il si odlucio mozda da predjes opet u skijase  :D




alfa

Ja sam bio sve dogovorio sa Jahorinom da me saceka ovakva ove sedmice ;D
ali za prijatelje cu srediti jos koju sedmicu i jos snega ;D



gagi

Mislio sam na onu zabranu ulaska u halu...NEKA SU TI SRETNE NOVE SKIJE..I DA SE NAU®IVA© NA NJIMA !! ;D

gagi

HEJ..IZGLEDA JE KRITIKA IMALA EFEKTA...SUPRA JE OFFLINE...

mrme

Quote from: gagi on 25 January, 2008, 13:29:32
HEJ..IZGLEDA JE KRITIKA IMALA EFEKTA...SUPRA JE OFFLINE...
Ma ofline je za nas al za Mariju ne verujem.