• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana - Zatvorena - Closed - Fermé - Chiusa - Geschlossen

Started by supra, 24 January, 2008, 20:48:31

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

Onill

evo razmisljam sta je pametno ...da imam vizu najpametnije otic u austriju...al nemam tako da to otpada...cekat cu jos do utorka da vidim prognozu ako sljedeci vikend najave nesto vise od light snow idem...ako ne ...cekam neke znacajnije padavine....

mrme

Ma nemoj zajebavati,bice snega,do kojeg ti ostajes,znaci ostajes duze od subote ako ides na devet dana,do ponedeljka si gore?Ajd organizovacemo se sa VIP-om pa da okrenemo nesto na raznju,ja sam gore sa drustvom od 09.02.

mrme

Supra,kako si nam se ti proveo danas,jel ima snega?


mrme

Pa nesto sam i sa VIP-om pregovarao,al svakako i Sasa je u kombinaciji,ako ne oko organizacije onda sigurno da klopa sa nama.Mislim da je otisao negde po Evropi na neko takmicenje.

Onill

ako ga padne preko 35 centi gore sam....a u zitima na rakiji se uvjek mozemo naci ;D

mrme

Quote from: Onill on 27 January, 2008, 19:40:31
ako ga padne preko 35 centi gore sam....a u zitima na rakiji se uvjek mozemo naci ;D
Ih moze da ne padne 35 cm do kraja sezone kad se sve padavine saberu,nazalost.

Onill

ma to padne za jedan dan...samo treba da se oblak gore zaglavi i da otrese...

mrme

Quote from: Onill on 27 January, 2008, 19:47:31
ma to padne za jedan dan...samo treba da se oblak gore zaglavi i da otrese...
Ma ako padne jos bolje,a i ako ne padne ja odoh gore,ma ne moze biti gore nego prosle godine a skijalo se,dva dana smo kretali na stazu i kisa je pocinjala da pada,pa se opet nekako skijalo.Daleko je to od pravog skijanja,al jbg kad bolje ne moze,vidis kakvo je vreme doslo.


Onill

ja sam prosle godine na jahorini bio u periodu isto od 01.02 i snjiega je bilo za skijanje 40 centi cak je i praca radila...i padne ga jos 20 centi...i skijali smo svega tri dana jer je vjetar neki ludjacki naisao treci dan i duvao bez prestanka odemo nazad 5 dan...isfur...

mrme

Quote from: Onill on 27 January, 2008, 19:55:57
ja sam prosle godine na jahorini bio u periodu isto od 01.02 i snjiega je bilo za skijanje 40 centi cak je i praca radila...i padne ga jos 20 centi...i skijali smo svega tri dana jer je vjetar neki ludjacki naisao treci dan i duvao bez prestanka odemo nazad 5 dan...isfur...
Jbg stvarno bi bio baksuz da nemas srece dva zimovanja za redom  :(


Onill

Quote from: mrme on 27 January, 2008, 19:59:20
Quote from: Onill on 27 January, 2008, 19:55:57
ja sam prosle godine na jahorini bio u periodu isto od 01.02 i snjiega je bilo za skijanje 40 centi cak je i praca radila...i padne ga jos 20 centi...i skijali smo svega tri dana jer je vjetar neki ludjacki naisao treci dan i duvao bez prestanka odemo nazad 5 dan...isfur...
Jbg stvarno bi bio baksuz da nemas srece dva zimovanja za redom  :(
ma zato ti i kazem idem kad ima snijega dosta mi je propasti :o ;D

mrme

Quote from: Onill on 27 January, 2008, 20:01:25
Quote from: mrme on 27 January, 2008, 19:59:20
Quote from: Onill on 27 January, 2008, 19:55:57
ja sam prosle godine na jahorini bio u periodu isto od 01.02 i snjiega je bilo za skijanje 40 centi cak je i praca radila...i padne ga jos 20 centi...i skijali smo svega tri dana jer je vjetar neki ludjacki naisao treci dan i duvao bez prestanka odemo nazad 5 dan...isfur...
Jbg stvarno bi bio baksuz da nemas srece dva zimovanja za redom  :(
ma zato ti i kazem idem kad ima snijega dosta mi je propasti :o ;D
Pa kako resis smestaj ako odes tako iznenada kad padne sneg,mi smo ovaj smestaj kaparisali ima dobra dva meseca.