• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana - Zatvorena - Closed - Fermé - Chiusa - Geschlossen

Started by supra, 24 January, 2008, 20:48:31

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

mrme

Sta si odlucio Onill ides il otkazujes,ma bice snega evo i veceras ga najavili i za cetvrtak bogami?

mrme

I onda VIP-e  sta smo se dogovorili oko tog raznja,mi cemo sve pripremiti sto treba,kupiti jagnje,pice,okretati ga, a vasa logisticka podrska nam je potrebna.

vip-jahorina

kao sto rekoh, logistika (jos nisam provjerio, ali ne vjerujem da ce me iznenaditi) je tu. Ne mogu Vam dati ljude da se brinu oko vas, morace te sami, ali bice to na vidnom mjestu u naselju Sator.

Otvorite jedan topic i objavite to tako da otprilike znate ko je u toj smjeni tu, ko moze doci, ko ne ak o bi htio doci. :P


Onill


mrme

Ma ne izgleda to meni tako lose,mozda se neko oglasi veceras kakvo je bilo skijanje danas.

Onill


Onill

 :D prosle godine danasnji dan:)

[prilog je obrisao administrator]


Onill

bilo ga je pola metra i sasvim pristojno za skijanje bez kamenja i leda...radila i praca :D
a kao prosla godina bila bez snijega :o


ziponja

Danas je bio dobar led. Sto neko rece  i ZETRA  bi pozavidila Jahorini. Skijali samo iskusni skijasi, ostali se spustali na zovimagu...

Onill

gledam ove prognoze vremena i nisam pamtan sta da radim...

mrme

Quote from: Onill on 29 January, 2008, 09:12:26
gledam ove prognoze vremena i nisam pamtan sta da radim...
Pakuj kofere i idi gore,eto sta da radis,bice snega,mozda ne za Pracu.

Onill

eh...da hoce ovaj acunweather bar jednom da pogodi...al svaki dan na njemu nova prognoza za ne povjerovat....
i skija li iko gore? na kameri nigdje nikoga?