• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana - Zatvorena - Closed - Fermé - Chiusa - Geschlossen

Started by supra, 24 January, 2008, 20:48:31

Previous topic - Next topic

0 Members and 9 Guests are viewing this topic.

mrme

Quote from: lady dy on 05 February, 2008, 15:07:40
e sada znala sam, ali stvarno mi nije bilo n apameti to sto je tebi..izvini molim te... pogresno sam se izrazila
Nemoj sad da se izvlacis kad svi dobro znamo na sta si mislila  :D :D :D  ;D ;D ;D

lady dy

ja fino kazem, da se izvinjavam zeni, htjela sma biti duhovita a ispala bezobrazna..a ti ne zakuvavaj,mrme

veverica


mrme


veverica

ma svejedno mi je,ne poznajem te ...mada zvuci fuj


mrme


veverica


mrme

Quote from: veverica on 05 February, 2008, 15:11:36
postoje valjda neke granice pristojnosti
Dobro Veverice nemoj i ti sad da si na kraj srca,devojka verovatno nije to mislila.

lady dy

ma nije nista , bar meni, ja pretjerala izvinila sam se(a stvarno nisam imala onu namjeru)....a sto se pristojnosti tice, stvarno nisma mislila na To-to, pogresno sam se izrazila

mrme

Quote from: mrme on 05 February, 2008, 15:12:20
Quote from: veverica on 05 February, 2008, 15:11:36
postoje valjda neke granice pristojnosti
Dobro Veverice nemoj i ti sad da si na kraj srca,devojka verovatno nije to mislila.
Mada dosta skakljivo je zvucalo  ;D

veverica

znam ja da si se salila ali glupo i perverzno...zna se sta je grupnjak...to moze samo jedno da znaci
kazem nebitno...ne znamo se pa se ne potresam,samo nadala sam se da ovde ipak ima pristojnih

veverica


nixid

ma popilo se malo vise pa je i atmosfera...konobar daj kafu...joj opet tel. sad cu ja :D

lady dy

e sada ti pretjerujes sa tom pristojnoscu stvarno..izvinila sam ti se, za grupnjak(grupnjaka ima raznih, iz raznih oblasti a ne smao sexualnih)..a ti sada deklarises nekoga kao pristojan ili ne...