• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Kafana - Zatvorena - Closed - Fermé - Chiusa - Geschlossen

Started by supra, 24 January, 2008, 20:48:31

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

lady dy

Quote from: supra on 05 February, 2008, 15:22:50
Pozdrav svima
lady dy, alfa, veverica, nixid, SILE, shaolin_master, Kole, Gogec, jahorina-rulez, njanja, zeljko1982, hunter, mrme, vanja8, HareMagare 

jel ovo Supa??/

mrme

Quote from: supra on 05 February, 2008, 15:22:50
Pozdrav svima
lady dy, alfa, veverica, nixid, SILE, shaolin_master, Kole, Gogec, jahorina-rulez, njanja, zeljko1982, hunter, mrme, vanja8, HareMagare 
Pozdrav i tebi,lom u kafani.

mrme

Quote from: lady dy on 05 February, 2008, 15:24:30
Quote from: supra on 05 February, 2008, 15:22:50
Pozdrav svima
lady dy, alfa, veverica, nixid, SILE, shaolin_master, Kole, Gogec, jahorina-rulez, njanja, zeljko1982, hunter, mrme, vanja8, HareMagare 

jel ovo Supa??/
Supra,sad ces ga naljutiti  :)

alfa

Gde si Supra,kafana puna,kruske kolko hoces,izvinjavanja jos vise,iz kafane gologuzi i pijani na stazu,mrmetu daj povisicu jer se bas naradio ;D

lady dy

najbolej da ja idem iz kafane, samo nekoga ljutim


mrme

Quote from: alfa on 05 February, 2008, 15:25:17
Gde si Supra,kafana puna,kruske kolko hoces,izvinjavanja jos vise,iz kafane gologuzi i pijani na stazu,mrmetu daj povisicu jer se bas naradio ;D
E svaka ti cast,e vala ako dobijem povisicu pola ti dajem  ;D

mrme


veverica

mrme radi na procenat....danas je zaradio 5 kruski tako sto je mirio mene i lady dy

mrme

Quote from: veverica on 05 February, 2008, 15:28:33
mrme radi na procenat....danas je zaradio 5 kruski tako sto je mirio mene i lady dy

Krajcovo sam vam krusku,umesto 0.05 sipo sam 0.03  :D

alfa


veverica

ej,ej sada nam to kazes kada sam te pohvalila...mora da si pio onu razliku od 0.2 pa sad priznajes

mrme

Quote from: veverica on 05 February, 2008, 15:30:46
ej,ej sada nam to kazes kada sam te pohvalila...mora da si pio onu razliku od 0.2 pa sad priznajes
Nisam,i razliku cu da vam prodam  :D ,mora se ziveti od neceg,a goste moram trezan sluziti  :)

alfa

Sad ce nama Supra lepo da pusti spot onog lika pa cemo svi zapevati i popiti jos koju ;D

mrme

Quote from: alfa on 05 February, 2008, 15:36:01
Sad ce nama Supra lepo da pusti spot onog lika pa cemo svi zapevati i popiti jos koju ;D
Haha kod onog sto pada sneg  :D