• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Okretanje jagnjenceta u smeni od 09.02. do 16.02.,prijavite se.

Started by mrme, 28 January, 2008, 18:31:49

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

mrme

Quote from: alfa on 03 February, 2008, 11:19:39
;D ;D ;D
Druze mrme samo javi na vreme datum i ja dolazim a ponecu i ja jednu pletaru
Pa mi smo gore od 09.02., s tim sto je VIP rekao da to ne bude vikend,znaci od nedelje jedan radni dan,al objavicemo na forumu ponecemo racunar.

alfa


mrme

Quote from: alfa on 03 February, 2008, 11:35:23
Pa necemo valjda da okrecemo racunar na raznju ;D ;D ;D
Moderna vremena covece,sad se racunari zderu  :D

alfa

Quote from: mrme on 03 February, 2008, 11:37:15
Quote from: alfa on 03 February, 2008, 11:35:23
Pa necemo valjda da okrecemo racunar na raznju ;D ;D ;D
Moderna vremena covece,sad se racunari zderu  :D
ako je tako onda molim tastaturu malo resije ;D

mrme

Quote from: alfa on 03 February, 2008, 12:06:35
Quote from: mrme on 03 February, 2008, 11:37:15
Quote from: alfa on 03 February, 2008, 11:35:23
Pa necemo valjda da okrecemo racunar na raznju ;D ;D ;D
Moderna vremena covece,sad se racunari zderu  :D
ako je tako onda molim tastaturu malo resije ;D
Ne zelis misa mozda? ;)

vip-jahorina

Moj prijedlog:
U utorak, 12.2. od 9 sati ujutro da budu organizatori spremni i ispred vikendice M&M.
Ako krenemo do 11 bice super. Moramo racunati na vremenske neprilike - snijeg, koji otezava pecenje i usporava (to nam se desilo na zadnjoj festi 25.12). Ako bi stavili janje u 11 na vatru, racunajte negdje oko 3-4 da bi moglo biti gotovo, ako bude sve u redu.

Pitanje za mrmeta:
1. ko ce vam janje obezbjediti? ako zelite da mi to uradimo nije problem, pitacu jos sasu da li on ima sveje janjadi i kolika mu je cijena?
2. Koliko janjadi? 1, 2 ili 3?
Mislim da vam mogu obezbjediti 2 raznja sa masinicom i da nebi trebalio ici na 3.
Ko je zaduzen za pice? koliko cega? Pivo (jelen je najjeftiniji, a i jedan od boljih), Kuhano vino je skroz OK

Molba: svi koji zele doci da se jave meni ili mrmetu na PM (privatnu poruku) da bi smo znali koliko ljudi bi mogli ocekivati.


vip-jahorina

Osim toga, ako ko bude raspolozen, moze stavljati slike u forum, mi mu obezbjedjujemo internet, laptop, programe za slike i digitalnu kameru.
;D
Ja nemam vremena, ali nadam se da ce mrme biti za to raspolozen.

Osim toga, ocekujemo raznolku publiku, Srbija, Hrvatska, BiH, Slovenija. nadam se da u toj smjeni ima svih.
Sta je sa muzikom? ocete ozvucenje da pripremimo? samo vi treba CD-ove da obezbjedite.

vip-jahorina

aha, zamalo da zaboravim:
meni ide jedan zaporak ;D i to prvi koji dodje na red ;D

mrme

Quote from: vip-jahorina on 06 February, 2008, 01:32:06
Moj prijedlog:
U utorak, 12.2. od 9 sati ujutro da budu organizatori spremni i ispred vikendice M&M.
Ako krenemo do 11 bice super. Moramo racunati na vremenske neprilike - snijeg, koji otezava pecenje i usporava (to nam se desilo na zadnjoj festi 25.12). Ako bi stavili janje u 11 na vatru, racunajte negdje oko 3-4 da bi moglo biti gotovo, ako bude sve u redu.

Pitanje za mrmeta:
1. ko ce vam janje obezbjediti? ako zelite da mi to uradimo nije problem, pitacu jos sasu da li on ima sveje janjadi i kolika mu je cijena?
2. Koliko janjadi? 1, 2 ili 3?
Mislim da vam mogu obezbjediti 2 raznja sa masinicom i da nebi trebalio ici na 3.
Ko je zaduzen za pice? koliko cega? Pivo (jelen je najjeftiniji, a i jedan od boljih), Kuhano vino je skroz OK

Molba: svi koji zele doci da se jave meni ili mrmetu na PM (privatnu poruku) da bi smo znali koliko ljudi bi mogli ocekivati.


Pa u svakom slucaju mislim da tri nema potrebe,a dva il jedno,pa ne znam ni sam kolko ce ljudi biti,ja znam za nas  13 sigurnih,od cega je pet cura,ima jos desetak ljudi nama poznatih koji idu u tom terminu,i oni su verovatno gosti.Pa ja ne znam gde se moze jagnje gore kupiti,ako Sasa moze nesto da resi onda dogovoreno.Sto se tice pica,pa to cemo kupiti gore negde kad dodjemo.

mrme

Quote from: vip-jahorina on 06 February, 2008, 01:45:19
Osim toga, ako ko bude raspolozen, moze stavljati slike u forum, mi mu obezbjedjujemo internet, laptop, programe za slike i digitalnu kameru.
;D
Ja nemam vremena, ali nadam se da ce mrme biti za to raspolozen.

Osim toga, ocekujemo raznolku publiku, Srbija, Hrvatska, BiH, Slovenija. nadam se da u toj smjeni ima svih.
Sta je sa muzikom? ocete ozvucenje da pripremimo? samo vi treba CD-ove da obezbjedite.
Sto se tice muzike,CD-ova cemo mi svakako nositi,ako mozete da obezbedite neko ozvucenje onda bi to bilo super,ako ne,nosimo mi kasetofon pa moze i to da posluzi.

mrme

Quote from: vip-jahorina on 06 February, 2008, 01:45:19
Osim toga, ako ko bude raspolozen, moze stavljati slike u forum, mi mu obezbjedjujemo internet, laptop, programe za slike i digitalnu kameru.
;D
Ja nemam vremena, ali nadam se da ce mrme biti za to raspolozen.

Osim toga, ocekujemo raznolku publiku, Srbija, Hrvatska, BiH, Slovenija. nadam se da u toj smjeni ima svih.
Sta je sa muzikom? ocete ozvucenje da pripremimo? samo vi treba CD-ove da obezbjedite.
Slike cemo staviti na net svakako,nosicemo i mi racunar pa cemo fotke postaviti u toku dana.

goxon

Prijavljujem troje(minimum) i donosimo domacu krusku i leskovacke feferoncice.... :'(

mrme

Quote from: goxon on 06 February, 2008, 17:28:55
Prijavljujem troje(minimum) i donosimo domacu krusku i leskovacke feferoncice.... :'(
Vidimo se gore.Poz

gogo6309


goxon

Gdje tacno i u koliko sati u utorak? Sutra krecem rano i ne znam hocu li imati tamo konekciju? Pozz.... ???