• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Iskustva sa Jahorine i od mene :)

Started by Doman, 25 February, 2008, 23:53:23

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Onill

da je para i viza sve bi ja to obisao :D ;D

vip-jahorina

djba kad nemam vremena za zve..... mozda jos jednom skoknem do svice ili do fra, a do tada gledam u ove prognoze ko za jahorinu

Onill

vip gospodin si nas navlacis na jahorinu, a ti picis samo swica,austrija, italija :D :o ;D

vip-jahorina

sve bi ih za Jahorinu dao. jest i tamo lijepo i bolje je skijanje, ali djaba sve, kad ovo volim vise od njih.
ali moras vidjet svijeta da bi bio pametniji kuci :P

dadot

obisao sam kopaonik kompletan i nisam primijetio neke topove da se muvaju po stazama iako je bilo poprilicno ogoljenih dijelova. mozda zbog visoke temperature

enkidu

Jahorina je majka!!! Mart 2005 i 2006 su mi jedna od najlepshih iskustava!!! 17.marta 2005 sam bio da se doskijam te sezone i takve miline na 2 metra snega nisam skoro nikada osetio! Sledece godine 21. marta doshao posle skijanja u Banskom (opet na doradu), i spektakl!!! Preko 2 metra snega, sunce, jako malo ljudi, staze ispeglane, dan dugachak, a devojchice mile, ljupke, pune proleca u sebi i zeljne lake zanimacije!!! Zaista, SPEKTAKL!!!

Medjutim, ima i dosta negativnih stvari, koje treba menjati. Medjutim, te stvari ce se valjda promeniti ako i kada dodje do privatizacije, koja je po mom skromnom mishljenju jedini spas da ova prelepa i na zalost neiskorishcena planina, zablista olimpijskim sjajem.

Al sam se sada lirski prokenjao  ;D

vip-jahorina

slazem se, samo necemo mi nju tek tako prodati.
ne brini. borimo se ko lavovi da ostane nasa. ponude pljuste sa svih strana, ali zemlja i staze, to je nase.....
ostalo mozemo prodavati. ali vec bi to bilo dovoljno da jahorina postane vrhunski ski centar sa nekih 100 km staza i 30.000 skijasa na sat.

uvijeti jedinstveni, priroda - nema je, ljudi, to znate i svi sami, dobrodoslica, spremni pomoci, ljubazni, i uviek se sale  ;D



enkidu

ali, ako ne uleti gomila novca i naprave se nove staze i sve zice zamene, bojim se da ce polako propasti i postati crna rupa na ski mapama! jednom lepa, sa potencijalom kao retko koja planina, sa mikroklimom kao retko koja planina, sa suncem takodje... shteta bre, da godinama unazad isti oni dvosedi, isto ono tociljanje do gore, iste one staze... to boli kada znash shta sve moze! pa i glupavi Zlatibor je dobio shestosed?!

vip-jahorina

ne brini ti nista, radimo mi na tome, veoma intenzivno


vip-jahorina

sve u svoje vrijeme. nista ne ide preko noci :-X

enkidu

a jel cemo imati prilike za takvo iskustvo sa Javorine u ovozemaljskom zivotu! Shteta bi bilo da se 2134. godine u 9.388.699.000 postu na topicu "Iskustva sa Jahorine", ljudi zale na duhove koji su neupokojeni zbog nedochekanog vremena u svoje vreme da skijaju i da se voze na punom kapacitetu Jahorine?  ;D

blondie

Quote from: greeny on 04 March, 2008, 09:01:10
Za porciju ustipaka sa kajmakom date 3.5 evra.
Taj kajmak...ako netko ima recept...fenomenalan je bio...
Budi uvijek nezadovoljan onime ¹to jesi
ako ¾eli¹ postati ono ¹to jo¹ nisi;
jer tamo gdje si postao zadovoljan, tamo æe¹ i ostati.


vip-jahorina

supra ba! nemoj biti konj, objasni fino curi :)