• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

10 miliona KM odobreno za infrastrukturu Jahorine

Started by vip-jahorina, 05 June, 2008, 14:10:47

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

slavonac

Quote from: procky on 30 September, 2008, 17:10:40
iz zagreba, ove godine smo tamo najvjerojatnije pocetkom drugog mjeseca, al ne znam u koju cemo kucu jer ce nas bit vise od 6 a onda ne stanemo u miris dunja :(
ti, stari oklen si?kad dolazite?

dolazim 3 sijeènja   do 10 sijeènja 

a inaèe sam iz vrpolja  kod ðakova



coa

pitao bi gospodina vip >a  jel ima iko sa bar malo pameti da predlozi da se prvo naprave topovi nove staze i zice naravno sjedesnice pa tek onda receimo smjestajni kapaciteti ,putevi ,rasvjete sa halogenkama ,maketa jahorine u prirodnoj velicini ,zaobilaznica oko gackog do jahorine ...

vip-jahorina

Quote from: coa on 22 October, 2008, 13:17:42
pitao bi gospodina vip >a jel ima iko sa bar malo pameti da predlozi da se prvo naprave topovi nove staze i zice naravno sjedesnice pa tek onda receimo smjestajni kapaciteti ,putevi ,rasvjete sa halogenkama ,maketa jahorine u prirodnoj velicini ,zaobilaznica oko gackog do jahorine ...

da se mene pita, lako bi mi to rijesili: prvo topovi, onda zice a tek onda sve ostalo. ali to odredjuje vlada, a mi samo mozemo pritiskati, sto i radimo vec godinama.

gagi

Sve je to svar tehnike...mo¾da ne pritiskate prave taèke... :-X
a mo¾da ne pritiskate dovoljno sna¾no...



gagi

Kako su sad po svetu poèeli da se razbacuju sa tim milijardama ne bi me iznenadilo da i za master plan na kraju bude trebalo 10-15 komada u evrima...

Filipino

Smatram da bi najpotrebniji bili topovi za umj.snijeg.
Svi mi gore dolazimo prvenstveno radi skijanja,a dzabe nam najnovije zicare ako nema snijega.
Tada ne bi morali iscekivati po forumima kad ce neko poslati najnoviji izvjestaj i gledati WEB-Cam-s i razmisljati hoce li nam propasti smjena ili ne.


Filipino

To se desilo 1.put prosle godine i ne mozemo to posmatrati kao redovitu pojavu.
Daleko od toga da ne trebaju nove zicare,ali po meni je umjetno zasnjezivanje puno prioritetnije.


zidoo

Evo cimnicu ja sad Dodu i recu mu prvo topovi pa cetverosjed, oce jos neko nesto :):)

Ja se nadam samo da ce onaj ko bude rasporedjivo sredstva (ako neko drugi do tad ne pokrade sredstva) ukrasti samo 1 milion, tako da ce ostati jos 9, i da taj neko ima ikakve veze sa skijanjem i planinom.