• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Pitanje u vezi ski pasa

Started by BBking, 26 November, 2008, 00:19:08

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

BBking

Pozdrav svima iz ZG
Ovu temu sam prvo htio postavit u rubrci pitanja i odgovori ali tamo nisam mogao postavit temu..
pa onda evo tu.

Nas 10 dolazi u razdoblju od 27.12 - 03.01 u vikendicu limone
i ono sto nas zanima dali se moze dobit kakav popust na ski pasu ako smo tu smjesteni s obzirom na ove cijene koje su tu prikazane
neki bi uzimali za 6dana a neki za 5 ovisi..

hvala na odgovoru.

vip-jahorina

popust na ski pass nije moguce dobiti.
Na stranici http://www.jahorina.org/skipass.php mozete si izracunati cijene za ski pass

sludjen

Interesuje me cena ski passa na jahorini... za recimo 6 dana


sludjen

pre svega hvala na brzom odgovoru...
ali se namecu jos par...  ::)

interesuje me, cene za iznajmljivanje ski  opreme i cena instruktora za skijanje?

vip-jahorina

Ski skola
Ski rental (na zalost proslogodisnje cijene, ali je to tu negdje)

sludjen

mislim sta reci sem svaka cast na brzim odgovorima...  :)



malena

po mom misljenju bolje ti je kupiti ski pass na tackice kosta 115 km, a evo i zasto: vrijeme je promjenjivo pa tako nekad mozes napraviti 9 zica a nekad jednu ili ni jednu,
znaci to ti je koliko ga koristis toliko se i trosi, isto tako kad je magla skijaces na liftu gdje skida po 1 bod ( zica 3 boda) pa ti se to opet isplati,
na kraju kad podjes kuci ako ti ostane tackica mozes nekome prodati ili pokloniti jer ovaj ski pass nije ogranicen vremenski kao dnevni.
Sve opet zavisi koliko dobro skijas tj. koliko ces koristiti zicu, mada po mom iskustvu rekla bih da je i za pocetnike a i za one malo bolje skijase bolja solucija vec pomenuti pass.
Ako kupujes sestodnevni ti placas za svih 6 dana a moze se desiti da zbog vremena jedan cijeli dan ne izadjes na stazu.
Ja cesto dolazim na Jahorinu i uvjek koristim tackice.


vip-jahorina

u duzini je razlika izmedju lifta i zice ....


Alonzo


blondie

Budi uvijek nezadovoljan onime ¹to jesi
ako ¾eli¹ postati ono ¹to jo¹ nisi;
jer tamo gdje si postao zadovoljan, tamo æe¹ i ostati.

01xxx01

pitanje: danas mi rece ciko koji radi na parkingu da se sad prodaju poludnevni passovi koji su navodno 14 KM?!?!?! nesto mu ne vjerujem ali mi je bilo mrsko da se vratim nazad i pitam ljude koji prodaju... imam zainteresovanih za taj kasniji start pa me zanima jel' stvarno to istina, posto je 30 KM poskupo za pola dana?
a gledala sam na onom linku za cijene ski-passova evo upravo sad i tamo su sve cijene navodno vazece do 17. 01. - jel' ima to neke veze sa ovom pricom ili slucajno tako pise?
HVALA puno!
:-)