• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Pitanje u vezi ski pasa

Started by BBking, 26 November, 2008, 00:19:08

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Nichifor



Radiohead

Ja kad sam kupovao sezonski ski-pass u hotelu Bistrica rekli su mi da ''Moze kartica, ali ako bude radio aparat'', tako da nisam provjeravao vec sam platio kesom. Mislim da moze ici ski pass sa bankovnim karticama jer ga prodaje OC Jahorina, a sto se kursa tice sad ti je za 1 KM=3,8HRK.

Monstrumko

Na ski kasi u Hotelu Bistrica moze kartica, koliko ja znam Visa, Master sigurno...
Kurs ti je 1 KM- 3,8 Hrk mada se mjenja ali ne bas mnogo...
A u svkom slucaju ako ti zafali love skoknes do Sarajeva na cevape i dole imas bankomata na svakom cosku...
Mada mislim da i na Jahorini imaju bankomati...
Pozdrav i lijep provovod sa ekipom... ;)

Dok ja otkucah ti dobio odgovor... 3:(

Tazman


serzinjo


DarkoN

bio je bankomat na ulazu u bistricu koliko ja znam
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

naravno da ima bankomata u hotelima Bistrica, Vucko, Termag

Milos CTS

u Termagu nije bilo ove godine bankomata
a u Bistrici je 100% bilo

4you

ski pas se mo¾e platiti karticom na kasi, visa sigurno mo¾e.
bankomat u bistrici èesto ne radi.

Jancek

Ako bankomat u Bistri radi, radi samo na Visu ;D sam imao incident prosle godine :)

josi

Cijena ski-pass-a za djete 6 god.?

brera

Do 6 godina bi trebalo biti ðaba. ???

djmiros

U zvanicnom cenovniku stoji da je cena ski pasa za 3 sata 20 km, 4 sata 25 km, a od 11- 27 km. ideea:(
Nesto se tu neslaze.
Interesuje me da li je moguce kupiti ski kartu npr. u 11 sati na 3 sata ili na 4 sata . (U ovom slucaju karta se valjda placa 25 a ne 27 km). ideea:(D
Da li je moguce kupiti npr. Ski pass 3 sata za 20 km u 10 sati i da vazi od 11 do 14 sati ? 
   

djmiros

Quote from: djmiros on 23 January, 2012, 17:42:09
U zvanicnom cenovniku stoji da je cena ski pasa za 3 sata 20 km, 4 sata 25 km, a od 11- 27 km. ideea:(
Nesto se tu neslaze.
Interesuje me da li je moguce kupiti ski kartu npr. u 11 sati na 3 sata ili na 4 sata . (U ovom slucaju karta se valjda placa 25 a ne 27 km). ideea:(D
Da li je moguce kupiti npr. Ski pass 3 sata za 20 km u 10 sati i da vazi od 11 do 14 sati ? 
   
Jel zna neko odgovore