• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Pitanje u vezi ski pasa

Started by BBking, 26 November, 2008, 00:19:08

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

MilanP

Quote from: Alexres86 on 30 January, 2012, 19:30:56
A jel moze neko da mi kaze ko korisiti tackice da li se one vise isplate od 6todnevnog ski pasa? Da li dvoje ljudi mogu koristiti istu karticu za tackice?
Uzmes fino i sam izracunas.
Kada kupis karticu sa tackicama dobijes 100 poena, tako da vredi:
-Lift 1 poena: 100 puta lift
-2sed 2 poena: 50 puta 2sed
-6sed 4 poena: 25 puta 6sed.
Po meni se to nikako ne isplati. Ja licno idem samo na 6sed i 2sed tako da kad skontas mogu samo 25 puta otici na 6sed to je 2 dana skijanja ili za bolje skijase 1 ;D
Sestodnevni skipass je 150KM ali zato mozes svaki dan da napravis 20 zica niko ti ne skida nikakve poene sa te kartice :D

Ako sam negde pogresio ispravite me....
Pozz

DekiDeki

Ne mogu se sva vrata otvoriti kljucem, neka moraju i glavom!

MilanP

Quote from: DekiDeki on 30 January, 2012, 19:58:17
4 taèkice za jednu voµnju ±estosjedom... Mnogo je!
http://jahorina.org/skipass.php


MilanP

Quote from: lilili77 on 30 January, 2012, 22:16:57
hvala na dobrodo±lici i hvala na odgovoru..nama je prvi put na jahorini i prvi put na skijanju :))))idemo ja i muµ i sad sam na sto muka sa tim ski passom...neznam dali nam se isplate toèkice....
Pazi, ako dolazite da skijate onda zaboravite taj sa tackicama.
Kao sto sam naveo u postu gore 6sed uzima 4 poena tako daimas svega 25 puta ici 6sedom.
Ako dolazite na 7 dana uzmete fino 6dnevni ski pass kosta 50km vise al zato skijate kao ljudi, ne morate da brojite kolko vam je jos poena ostalo ;D
Pozdrav i vidimo se na Jahorini.

vip-jahorina

Sad kad su rekli da skijaju prvi put, ne znam bas da li je bolje 6dnevni. Oni prvih par dana nece mozda vidjeti zice, a onda tesko da ce biti vise od 3-4 dnevno.

lilili77

da ali mi smo samo 4 dana  :-\

mijat



DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

djmiros

Vreme je da ski pas pojeftini :bravo::(

princeps

Ove godine sam po treæi put na Jahorini, no nisam nikad koristio taèkica kao ski pass. Mene zanima, pa ako mo¾e neko da mi odgovori, da li je moguæ povrat novca ako se ne iskoristi svih 100 poena, te da li ima zainteresiranih za takvu kupnju???

Hvala puno... :))

Bojan NS


princeps

Hvala puno na brzom odgovoru....

miga_pg

Veliki pozdrav svim forumasima iz Podgorice.. Zanima me da li postoji mogucnost ostvarivanja bilo kakvog popusta na grupni ski pass(35-40 ljudi)? Za neke vikend aranzmane.. Znaci za dvodnevni skipass