• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Pitanje u vezi ski pasa

Started by BBking, 26 November, 2008, 00:19:08

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

stvarno tesko pitanje. mi imamo cijene koje vaze, ali mozda je oc uveo neke kratkotrajne akcije.
ali ipak mislim da se tu radi o "svercu", zato oprezno .....
samo karte kupljne na kasi su sigurne ....

01xxx01

Pa to sam i ja mislila, nego me zbuni cova sa parkinga (ispred Granzova) - a ne kontam ni kakve koristi ima da slaze iz cista mira?!?! Jos ga ja pitam jel' to nesto novo posto znam da like juce nije bilo tih poludnevnih, i on kao mrtav ozbiljan - da, da.
Ma smrznut jadnik, garant, nista! Steta!
:-\

MarijaBB

Bilo bi krasno kada bi onaj ko je radio mapu Jahorine na nju stavio i mjesta gdje se moze kupiti ski pass.

A usput, pitanje za one koji znaju da mi odgovore. Gdje se moze kupiti ski pass? Ako sam smjestena u Termagu gdje mi je nablize.

Zahvaljujem :)

vip-jahorina

trebala bi nam mapa koja bi bila nepregledno velika.  :o

skipass u poljicama, ispod termaga

bananananan



1. Da li su ovo ski dani u sezoni ili idu jedan za drugim ?

2. Kako je mogucje da je poludnevni ski pas skuplji od celodnevnog (i zasto) ?
jbg..

vip-jahorina

1. da, radi se o danima jedan za drugim ili petodnevna, sestodnevna itd.
ispod toga ima 5/10 dana u sezoni (dani po izboru)

2. nije mi jasno sta pitas: pogledaj da se radi o dva termina - skuplji i jeftiniji, te o djeci do 14 godina i odraslima. nevidim nigdje nesto nelogicno

odad

Odgovor na pitanje broj 2: " Nije moguæe." Ali nisi skonto tabelu: Dnevna je 33 KM, Dnevna od 11-16 h je 29 KM, Poludnevna od 9-12:30 ili od 12:30 do 16 h je 25 KM

odad



texy

ja sam imala neke na tockice prosle godine
lito je moje, zima je moja - jahorina je uvijek u meni

pinkpanter

Zanima me da li se moze dobiti popust na ski pass za studente uz odgovarajuci dokument,Index ili Isic kartica? Pozdrav iz Banja Luke!
Vjecita dilema: Hoce li biti snijega kad odem na skijanje ili ne !?

SkijasPocetnik

Prvi put dolazim na Jahorinu i prvi put skijam na snegu i ima stvari koje su mi nejasne!!!!
1. Da li postoje tackice za ski pas na Jahorini i koliko to kosta i kako se skidaju i gde se kupuju???
sta je bolje tackice ili ski pas od 7 dana za pocetnika???????????????
2.Dolazim autobusom i on me ostavlja od hotela Bistrica, a ja sam smesten u privatnoj kuci kod Hotela Sator, pa me interesuje da li postoji taxi i koliko bi mi uzeo do gore???
Unapred se zahvaljujem na odgovorima, a usput bih hteo da pohvalim ljude koji vode ovaj forum, jer ovde sam sve naucio o Jahorini SVAKA CAST
A ko manijak sam poceo da gledam kamere i vremensku prognozu svakodnevno
UFFFF kakvu zelju imam da skijam!!!!

Bojan NS


SkijasPocetnik

HVALA PUNO!!!
A cena sadasnjeg ski pasa je KATASTROFALNA!!!!

harison

 :( sta je tu je

Ali kada probas skijat i das sebi cilj da to moras nacuti ma koliko god bilo tesko, a nije vidjet ces  kad naucis bar koliko toliko skijat to ti ne moze izaci iz glave jednstavno kao plivanje ;D i odma cim se sezona zavrsi molit ces boga da padne snijeg opet da bi se sa nama na Jahorini druzio naravno i skijao...Dobro dosao na Jahorinu i hvala na pohvalama!! :bravo::(