• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

OBJAVLJENE Cijene SKI pasa

Started by Lejla, 28 November, 2008, 13:59:11

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

brrrrrrrr

heh koliko ce biti cijena ako budu cetverosjedi......cini mi se da se neces morati puno brinuti oko toga....jer ih nikada nece ni biti.....:) ostavite vi dvosjed iz 84-te....samo dajte topove da ne skijam po kamenju.....e onda mi ne bi bilo zao dati tolike pare za sky pass....... :)

Onill


zidoo

Mislim da se ide iz krajnosti u krajnost. Prvo prosjecna plata nije 300km, nego nesto oko 500, a i to je zvanicna informaija a 50% ranika platu prima "na ruke" + racun.

Nije problem u cjenama, problem je u ponudi... ako povecavas cjenu moras to nekako "objasniti".

vip-jahorina

trzisna cijena? jeste culi nesto o tome?
znaci, absolutno niti jednog privatnika ne zanima kolika je prosjecna plata u bih. on radi samo na profit, a potraznja je takva i iskljucivo ona odredjuje cijenu... skijanje je luxus i ko moze, dobro dosao. ovo nije moje misljenje nego trzisna situacija. ne moijte molim vas da pricamo o tome.
mislim, da svi znate sta je trizna cijena. neka davna vremena su prosla kad su se neki mogli zaliti i uskladjivati cijene po svojoj volji.
znaci ko si moze prisutiti, a stara vremena su ostala iza.
ili mozda da napadnemo audi zato sto je toliko skup,jer je prosjecna plata tolika i tolika...


vip-jahorina

i toyota ili mazda ne pruza puno manje, ali je ipak prilicno jeftinija.

zodem


vip-jahorina

cijene ski pasa je za jahorinu.

tanana

cijena ski passa bi trebala biti za skijanje, a oni koji setaju ili se bave nekim drugim aktivnostima na jahorini
oni i ne kupuju ski pass;
ipak je cijena za sve staze tj. za skijanje, a ne za jahorinu ???

vip-jahorina

dobro je da nemoram sve detaljno objasnjavati.
naravno da je cijena samo za ski pass, ali kao cjelinu a ne za jednu ili drugu zicu.
kad se kupuje karta, pise velikim slovima napisano da nema povrata novca pod razno,
(sto je meni suludoi, jer ako ne pruzis uslugu, naravno da moras vratiti novac)...
ali tako je i naravno da cemo se zaliti -- ako je noivac u pitanju, tesko ce popustiti.

beranac


Dmilan

Kopaonik je vrlo malo skuplji (zbog skoka evra u Srbiji). Oni nude i pojeftinjenje od 02.03.2009. To rade svake godine i tada æe cena biti gotovo ista kao na Jahorini. Koji vertikalni prevoz nudi Kopaonik a koji Jahorina? Ovu èinjenicu bi morali da uzmu u obzir ovi iz OC Jahorina. U ponudi na Jahorini ne vidim nigde da ima poludnevna karta za decu. Ona bi morala da postoji, i da bude naravno i jeftinija od dnevne za decu.

vip-jahorina

sve to mozda stoji, osim da je cijena ski pasa na kopu malo visa:
1900 din ili oko 23 eura odnosno 46 km nasparam 33 km, je velika razlika (oko 40%)
I sta nudi? gomilu staza gdje te ruke zabole od guranja?
daj nemojte o tome pricati, neuporedivo,
kafa kosta od 4-6 km (na jahorini1,5 km)  puf:)

laza_laza_laza

ali zato pijes kafu pokraj lepe brene, hahahaha

boarder

istina je da je karta prije 5 sezona bila 20 km a sada 35 gotovo duplo skuplja,i ok neka je 35 ali jeli se promijenilo ista osim cijena?ja nisam nista primjetio,nema topova,stare zicare,staze neuredjene pune kamenica.....allo aako pricamo eto o tom audiju i cijeni njegovoj znamo zasto je skup.zbog svoje vrhunske opreme zbog svog luksuza,tako i vani kad platis znas zasto platis uzivas u luksuznoj opremi u uredjenim stazama.pozz