• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Ski ¹kola

Started by Lea, 07 February, 2006, 16:23:57

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

appendix68

Sreo sam covjeka prosle godine, stvarno je faca.  ;)
Bio je instruktor rodjakovim klincima.

lutrija

Na¾alost i dalje ne mogu postaviti slike iako sam smanjio velièinu na 640x479. Postoji li neki e-mail na koji mogu poslati slike, s kojeg bi netko slike preselio na VIP Jahorinu...
Ikona "postavi sliku" takoðer ne fumkcionira.
Pozdrav iz Zagreba

aasterix


lutrija


vip-jahorina

nisam uz svoj comp, tako da ne mogu prije sutra navecer nista uraditi.

aasterix

evo ga, Lutrije, tek sad dosao do kompa, pa prebacujem tvoje slike! Nadam se da sve ok!
pozdrav iz Slo!


lutrija


vip-jahorina

To Vam je Baja.
Sva djeca u skoli VIP Jahorine ispod 12 god. moraju skijati sa kacigama. Visestruko je smanjena mogucnost povrede.

zastavnik22

Ljudi
trazim ski uciteljicu , zove se Biljana - otac joj ima rental opreme na poljicama. Ne znam detaljae, cura ima oko 37 godina, visoka, duza kosa i bijelo lice. Ucila bratovu djecu koja su pravo zadovoljna pa hocu i ja da je nadjem za moju kcerkicu.
Pozdrav

Serb4evr

Quote from: zastavnik22 on 26 January, 2009, 19:27:51
Ljudi
trazim ski uciteljicu , zove se Biljana - otac joj ima rental opreme na poljicama. Ne znam detaljae, cura ima oko 37 godina, visoka, duza kosa i bijelo lice. Ucila bratovu djecu koja su pravo zadovoljna pa hocu i ja da je nadjem za moju kcerkicu.
Pozdrav

U jednom trenutku mi se ucinilo da si se zaljubio   :P

Marko Tadic - INSTRUKTOR


lilihip

Interesuje me da li je bolje da unapred rezervisem individualne casove za 5-ogodisnju cerku koja prvi put staje na skije ili da vidim kad stignem na Jahorinu da li postoji manja grupa kojoj bi se pridruzila?? Vidim da je "celodnevna VIP" skola limitirana na 7+ godina :-\ , ovo 1h dnevno mi deluje suvise kratko, a opet 2h dnevno suvise skupo (ispade skuplja ski skola od smestaja >:()

minjon81

Prvo, dobro dosao/la na forum!!!

VIP ski skola na Jahorini je odlicna i nikako skupa, ako pogledas na drugim planinama koliko kostaju casovi svhatices da je stvarno to prepovoljno a dete ce nauciti na pravi nacin da skija u startu!!!

matik


lilihip