Pozdrav Gost

EXIT na Jahorini

• 47 Odgovora
  • 20268 Hitova

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Odg: EXIT na Jahorini
« Odgovori #30 u: 25 Veljača, 2009, 18:39:00 »
To sto bi se organizovalo i ne bi bio klasican exit( posto je jedini exit u ns) ali bi festival bio organizovan pod pokroviteljstvom exita izmedju ostalog. Prica treba da ide u pravcu sporta i muzike i daleko od toga da je neko od nas isao na kop da bi nesto prepisao...festival ce imati svoj indentitet i svoju pricu i po mnogo cemu ce biti jedinstven. U neke odluke i sadrzaje cemo saslusati i savete forumasa kao i svih ljudi koje zele da budu deo Jahorine. Zluradi komentari svakako da nece biti razlog zbog koga bi odustali a mislim da od rekla - kazala stvari iznetih na racun menagmenta exita vise govori njihov rad i rezultat. Zadnji u nizu: Madona u Beogradu!!!

roli eto me!!!   :)

« Odgovori #31 u: 25 Veljača, 2009, 19:43:03 »
dobro doasao burazeru!!!!
zajedno mozemo stavrno dosta toga pokreunti.....

*

reger

• **
  • 49
« Odgovori #32 u: 26 Veljača, 2009, 23:18:01 »
ja znam da cu doci sa ekipom, bar nas 5-6, na exit ili vec kako se bude zvao  :bravo::(
samo da ga bude

« Odgovori #33 u: 28 Veljača, 2009, 15:01:40 »
Naravno druze, mislim da je doslo vrjeme da se mladje snage udruze i pokusaju da pokrenu neke stvari na planini....bice tu jos ideja i novih stvari koje cemo pokrenuti zajedno sa svima koji imaju energije i zele dobro Jahi...uh jedva cekam ta desavanja a do tad....pozzz!!!  ;D :bravo::(

*

twid

• **
  • 78
« Odgovori #34 u: 04 Ožujak, 2009, 16:51:09 »
zna li se sta o terminina? pitaju vec ljudi okolo  ::)

« Odgovori #35 u: 05 Ožujak, 2009, 00:11:15 »
termin....ha...pitanje od milion dolara...resicemo uskoro al kako stvari stoje februar druga polovina... cr:)

« Odgovori #36 u: 06 Ožujak, 2009, 14:39:57 »
Posto znam neke momke iz organizacije exita mogu da kazem da je kop bio promasaj i ono malo ljudi koje su imali tamo su poveli organizovano iz Novog Sada sa dva autobusa uglavnom svojih drugara,mada to ne mora nista da znaci!

« Odgovori #37 u: 06 Ožujak, 2009, 14:49:20 »
kop je udaljen od svega, smjestaj je prilicno skup, gosti iz Slovenije i Hrvatske ne idu na Kopaonik, tako da sama organizacija na kopu nije imala neku sansu.
mi imamo polumilionski grad Sarajevo na 30 km od nas, Banja Luka je 3 sata udaljena, te velika popularnost u Sloveniji i Hrvatskoj, puno nize cijene nego na Kopu mogu privuci mase gostiju iz Srbije.  cr:)

*

twid

• **
  • 78
« Odgovori #38 u: 06 Ožujak, 2009, 18:05:34 »
tako je vip  :bravo::( :bravo::(

« Odgovori #39 u: 08 Ožujak, 2009, 22:59:08 »
I tako dok se prica o tome i komentarise evo nesto i sveze...pripreme u toku,izrada biznis plana i projekat su nesto sto cemo zavrsiti uskoro...posle toga krecemo u kampanju podrske i organizacije....kakvu dimenziju ce poprimiti videcemo...to je to za sad...pozz drugari!!!

*

Big_DANE

• 3969
  • juSt sNowBoarDinG!
« Odgovori #40 u: 13 Rujan, 2009, 14:58:09 »
 :bravo::( cr:) PARTY PEOPLE  cr:) :bravo::( Svi se nadamo da ce se plan i ostvariti!  ;D
Zadnja porukica od jahorinainfo je bila u martu!!! DA LI IMA KAKVIH NOVOSTI?
GDE BI SE ODRZAVALO? KOJE VREME(najbolje bi bilo krajem februara-KRAJ ispitnog roka :P) ?????? 
A preporuka koga dovesti dj GOLDIE! obavezno! cr:) :bravo::(
pOzzzzzzzz

*

marina

• 224
    • VIP Jahorina
« Odgovori #41 u: 14 Rujan, 2009, 11:20:44 »
Jos nismo sigurni da li ce biti organizacije Exita,  u isti projekat  se ukljucilo i Udruzenje hotelijera Jahorine, kada bude nesto znali sa sigurnoscu obavijesticemo fanove Exita!!!!!!
VIP Jahorina Woman Team

« Odgovori #42 u: 14 Rujan, 2009, 22:56:48 »
Stavrno cestitamo udruzenju ako se i ono ukljucilo? Ja sam mislio da su oni u prici od pocetka? Cemu sad takvi nagli ispadi??! Nego da ja vas pitam ljudi koje za Novu Godinu na snegu,napolju,extrim docek- extrim DJ? I svasta nesto jos extremnije!!!

*

Big_DANE

• 3969
  • juSt sNowBoarDinG!
« Odgovori #43 u: 08 Listopad, 2009, 16:48:13 »
VIP da li ima kakvih novosti u vezi ove teme ili je sva paznja trenutno upucena na sestosjede? :P
da li ste uspeli da uhvatite vremena da se dogovorite oko nekih detalja? Koji datum otprilike....?
Poz

*

zum

• 251
« Odgovori #44 u: 08 Listopad, 2009, 17:12:01 »
ja sam cuo da ce biti nesto kao exit kraj feb - pocetkom marta.