• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

EXIT na Jahorini

Started by vip-jahorina, 09 January, 2009, 20:21:19

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

sad sam se vratio sa kopaonika, bio sam tamo na exitu i radi dogovora oko jahorina exita. nemam vremena sad da citam ove postove, u narednih par dana cu to uraditi, i naravno dati svoje misljenje.

ali najvaznije je:
EXIT 2010 SE ODRZAVA NA JAHORINI !!!!!


dogovoreno je odrzavanje sa vlasnicama exita. organizaciju preuzima vip-jahorina i nasi prijatelji iz jahorine-info. sad nam predstoji veliki posao.
molim vas za razumjevanje da vam za sada ne mogu davati detalje, jer se priprema vrsi u narednih nekoliko mjesci, te cete naravno kao i do sada bit obavjesteni iz prve ruke.
mogu vam reci da ocekujemo podrsku svih vaznijih faktora na planini i palama i u cijeloj republici.
kako je jahorina za raziku od kopaonika, mjesana sa gostima iz cijele bivse juge, tako ocukujemo i dolazak sa svih strana, te mislimo da ce smjestajni kapaciteti na jahorini bit premali, ali imamo tu i pale i sarajevo sa naravno organiziranim prevozom....

alfa

EXIT ako je moguce treba dovesti na Jahorinu a sve zbog veceg sadrzaja gore ;D ;D ;Dja licno nisam preterani ljubitelj Exit-a ali..
Apsolutno mi nije zelja da se rapravljam i da budem sarkastican ali osoba koja vidim prati sva desavanja u vezi Exit-a,ide na festival redovno,prosle godine radio,bio prevaren za koncert RHCP(koji su bili placeni za festivalski nastup i koji su toliko i odsvirai) si sada nasao da pricas o lizanju bulje je malo degutantno a aludiranje na koeficient inteligencije smesno od takvog fana Exita kao sto si ti,doduse razocaranog...
Svako ko radi hoce i da zaradi.....poredjenje cena ti malo ne ide od ruke jer ne moras da ides po evropskim festivalima, mozes da nadjes cene na netu svih fesivala na svetu.Ja sam prosle godine u Engleskoj na jednom festivalu pivo pacao 5 funti a cene jednog hot doga je bila takodje 5 funti.Cene karti za festivale su takodje vise nego duplo skuplje...
Ja kao veliki ljubitelj pecenih zivotinja iste konzumiram na malo drugacjim mestima i definitivno nisam neki ljubitelj krkaja po festivalima.Sve je naravno stvar izbora i afiniteta...
Ne bi o politici ali evo malo o kultur,tradiciji i obicajima....Guca je jedan savrsen primer.Obilje pecenih zivotinja,tradicionalne muzike,jedne druge zabave....Cene u Guci su za 40 posto vece nego na Exit-u a naplacuje se ulaz,parking,kamp,pisanje,gledanje,slusanje i neces dobiti ni u jednom slucaju fiskalni racun.Na ljudima i njihovim nacionalnim osecajima bogati se drzava,organizator,mestani,ugostitelji....I to je opet u redu jer sto se voli to se i placa
Exit,Gucu i slicne manifestacije treba dovesti na Jahorinu radi sadrzaja koji bi bio daleko bogatiji.To sto tu neko treba i da zaradi to je vec vezano za logiku i nije mi cilj o tome raspravljati.
Pozdrav svima ;D ;D ;D

vip-jahorina

rekla-kazala - ne bi trebalo iznositi neke stvari u koje nisi siguran.

vazno je da ce exit bit odrzan na jahorini, hehehe.

vip-jahorina

Quote from: alfa on 13 February, 2009, 08:30:27
.....
Exit,Gucu i slicne manifestacije treba dovesti na Jahorinu radi sadrzaja koji bi bio daleko bogatiji.To sto tu neko treba i da zaradi to je vec vezano za logiku i nije mi cilj o tome raspravljati.
Pozdrav svima ;D ;D ;D

prvo da odradimo exit, a guca je slijedeca. ko ce ako necemo mi  :-X

bananananan

jjjeeejjjj, jedva cekam EXIT, brao  ;)
jbg..

vip-jahorina

U danasnjem razgovoru sa direktorom OC-a:
OC ce nam pruziti podrsku ....

vip-jahorina

evo par slika sa exita na kopu feb. 2009

exitovci: bojan & nikola
info & vip: srdjan i rolan

vip-jahorina

zavrsna vecer sa dj Rahmanee & dj Goldie

vip-jahorina

takmicenje u boardu, EXIT 2009 Kopaonik

vip-jahorina

naravno, vise slika u nasoj galeriji slika
EXIT Jahorina

snowboard


01xxx01

Od mene takodje BRAVO za VIP-a i EXIT!
:-)

Smijesni su mi samo tako ovako neki iskompleksirani likovi koji su ocigledno toliko zauzeti radeci "pametnija posla" da imaju vremena kucati dzinovske postove i nesto odvracati ljude od potencijalno dobrog provoda. Kome se ne ide moze komotno da iskulira - niko nikog nigdje ne tjera! Takodje, niko nije glup i, nakon toliko godina EXIT-a, svi imamo poprilicno dobru predstavu o tome svidja li nam se ili ne. Uvijek su mi bili cudni ovi partibrejkersi i nametaci svoga misljenja - go get a life!
:-)

Za sve ostale, neiskompleksirane forumase - vidimo se 2010 na Jahorini!
:bravo::(

vip-jahorina

 :bravo::( :bravo::(
naravno sa nama je i tim jahorine-info !!!!

01xxx01

Malo off-topic, ali sam bas happy pa da podijelim novosti - Moby potvrdio EXIT 2009 11. jula!!!
:P

sne¹ko