• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

EXIT na Jahorini

Started by vip-jahorina, 09 January, 2009, 20:21:19

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Jahainfo

To sto bi se organizovalo i ne bi bio klasican exit( posto je jedini exit u ns) ali bi festival bio organizovan pod pokroviteljstvom exita izmedju ostalog. Prica treba da ide u pravcu sporta i muzike i daleko od toga da je neko od nas isao na kop da bi nesto prepisao...festival ce imati svoj indentitet i svoju pricu i po mnogo cemu ce biti jedinstven. U neke odluke i sadrzaje cemo saslusati i savete forumasa kao i svih ljudi koje zele da budu deo Jahorine. Zluradi komentari svakako da nece biti razlog zbog koga bi odustali a mislim da od rekla - kazala stvari iznetih na racun menagmenta exita vise govori njihov rad i rezultat. Zadnji u nizu: Madona u Beogradu!!!

roli eto me!!!   :)

vip-jahorina

dobro doasao burazeru!!!!
zajedno mozemo stavrno dosta toga pokreunti.....

reger

ja znam da cu doci sa ekipom, bar nas 5-6, na exit ili vec kako se bude zvao  :bravo::(
samo da ga bude

Jahainfo

Naravno druze, mislim da je doslo vrjeme da se mladje snage udruze i pokusaju da pokrenu neke stvari na planini....bice tu jos ideja i novih stvari koje cemo pokrenuti zajedno sa svima koji imaju energije i zele dobro Jahi...uh jedva cekam ta desavanja a do tad....pozzz!!!  ;D :bravo::(

twid

zna li se sta o terminina? pitaju vec ljudi okolo  ::)

Jahainfo

termin....ha...pitanje od milion dolara...resicemo uskoro al kako stvari stoje februar druga polovina... cr:)

marus021

Posto znam neke momke iz organizacije exita mogu da kazem da je kop bio promasaj i ono malo ljudi koje su imali tamo su poveli organizovano iz Novog Sada sa dva autobusa uglavnom svojih drugara,mada to ne mora nista da znaci!

vip-jahorina

kop je udaljen od svega, smjestaj je prilicno skup, gosti iz Slovenije i Hrvatske ne idu na Kopaonik, tako da sama organizacija na kopu nije imala neku sansu.
mi imamo polumilionski grad Sarajevo na 30 km od nas, Banja Luka je 3 sata udaljena, te velika popularnost u Sloveniji i Hrvatskoj, puno nize cijene nego na Kopu mogu privuci mase gostiju iz Srbije.  cr:)


twid


Jahainfo

I tako dok se prica o tome i komentarise evo nesto i sveze...pripreme u toku,izrada biznis plana i projekat su nesto sto cemo zavrsiti uskoro...posle toga krecemo u kampanju podrske i organizacije....kakvu dimenziju ce poprimiti videcemo...to je to za sad...pozz drugari!!!

Big_DANE

 :bravo::( cr:) PARTY PEOPLE  cr:) :bravo::( Svi se nadamo da ce se plan i ostvariti!  ;D
Zadnja porukica od jahorinainfo je bila u martu!!! DA LI IMA KAKVIH NOVOSTI?
GDE BI SE ODRZAVALO? KOJE VREME(najbolje bi bilo krajem februara-KRAJ ispitnog roka :P) ?????? 
A preporuka koga dovesti dj GOLDIE! obavezno! cr:) :bravo::(
pOzzzzzzzz

marina

Jos nismo sigurni da li ce biti organizacije Exita,  u isti projekat  se ukljucilo i Udruzenje hotelijera Jahorine, kada bude nesto znali sa sigurnoscu obavijesticemo fanove Exita!!!!!!
VIP Jahorina Woman Team

spomen

Stavrno cestitamo udruzenju ako se i ono ukljucilo? Ja sam mislio da su oni u prici od pocetka? Cemu sad takvi nagli ispadi??! Nego da ja vas pitam ljudi koje za Novu Godinu na snegu,napolju,extrim docek- extrim DJ? I svasta nesto jos extremnije!!!

Big_DANE

VIP da li ima kakvih novosti u vezi ove teme ili je sva paznja trenutno upucena na sestosjede? :P
da li ste uspeli da uhvatite vremena da se dogovorite oko nekih detalja? Koji datum otprilike....?
Poz

zum

ja sam cuo da ce biti nesto kao exit kraj feb - pocetkom marta.