Pozdrav Gost

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

• 3226 Odgovora
  • 616414 Hitova

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010
« u: 10 Siječanj, 2009, 17:56:27 »
Cim se zavrsi sezona, znaci tamo negdje u proljece, pocinje izgradnja 2 sestosjeda na jahorini.
Jedan ce biti na poljicama umjesto starog jednosjeda, a postojeci dvosjed bi trebao ostati za pocetak. naravno ako se ne donese neka nova lokacija.

Odg: 2 x sestosjed na proljece
« Odgovori #1 u: 10 Siječanj, 2009, 18:02:56 »
Daj Boze, al ja dok ne vidim, ne verujem ;)

« Odgovori #2 u: 10 Siječanj, 2009, 18:07:17 »
po svim inforamcija koje imam, ti trebalo to biti. topovi su vjerovatno u igri, ali cim saznam nesto vise, i to cu vas obavjestiti

« Odgovori #3 u: 10 Siječanj, 2009, 19:54:34 »
To je predivna najava za Jahorinu. Reklo bi se - napokon. Ali otkrio si nam samo jednu lokaciju novog šestosjeda!? Hoće li drugi sigurno na Ogorjelicu? A i kako to da se tako do zadnjeg trena mogu promjeniti tako ozbiljni projekti?
*** Ski-centar HR *** Nova dimenzija skijanja!

« Odgovori #4 u: 11 Siječanj, 2009, 16:27:14 »
Bitno je da postoji volja i zelja za izgradnjom(uz naravno sredstva) a sad sama lokacija gde ce se postaviti i nije toliko bitna...predpostavljam da ce se ovim osloboditi guzva na Poljicama i verujem umesto jedne Ogorjelice ali u svakom slucaju jako lepa vest ;D ;D ;D

« Odgovori #5 u: 12 Siječanj, 2009, 08:42:51 »
Ideja o sestosjedu je odlicna, naravno ako bude realizovana :)
Ono sto mene brine je koliko ce onda skociti cijene ski pasova, s obzirom i na dosadasnja poskupljenja kad se nista nije radilo :-\

« Odgovori #6 u: 12 Siječanj, 2009, 10:38:40 »
Pa ja nesto sumnjam da ce doci do nekog drasticnog poskupljenja....kao prvo vec je cena ski pass-a dostigla centre u okruzenju,ekonomska kriza ce usloviti odredjeni pad turista i mislim dok se jos ne urade nove staze i poveca kapacitet sa sadasnjih 15-tak kilometara staza(bez Prace je to otprilike toliko) nece biti nekog velikog povecanja...Kada se sve ovo planirano uradi onda i treba da ode malo gore

« Odgovori #7 u: 12 Siječanj, 2009, 10:54:37 »
skroz neformalno: mislim da ce cijene u skladu sa ostalim ski centrima biti, kao i do sada. znaci mozda skoce par maraka, ali bi skocilie vjerovatno i bez novih zica.
alfino obrazlozenje je realno.

ima jedna interesantna stvar: Direktor ZOI 84 (Bjelasnica) je predlozio da se ski pass ujedini. Da li je to doslo do nasih OC-ovaca tesko je reci. u svakom slucaju, kad tad ce doci do neminovnog ujedinja ski passa, sto moze svima samo koristiti.

« Odgovori #8 u: 12 Siječanj, 2009, 12:01:46 »
i to je dobra vest ;D ;D ;D
naravno da je neminovno a bilo bi i interesantno pruziti priliku gostima oba centra da imaju mogucnost otici bar jedan dan i na drugu planinu,cisto radi promene a i zasto ne upoznati obe planine

*

sasav

« Odgovori #9 u: 12 Siječanj, 2009, 12:20:51 »
samo ostaje pitanje raspodjele sredstava od karata. Nije to tako jednostavno i zadugo to neće biti ostvarivo.

*

Cokie

• **
  • 61
« Odgovori #10 u: 13 Siječanj, 2009, 06:32:27 »
Šestosjed na Poljicama - kakva če tek onda biti gužva na stazi - sudara i slično......... ???

« Odgovori #11 u: 13 Siječanj, 2009, 12:01:31 »
ako pripreme i stazu s druge strane, nebi trebalo ....

« Odgovori #12 u: 13 Siječanj, 2009, 12:48:16 »
a ona kobna krivina sa druge strane ?! priča kaže da su ljudi počeli da lete !  :-X
doči ču i peti put zaredom ako če biti do godine to sređeno ! pa če mi tako trebati punih pet sezona da isprobam sve terene Jahorine ! ajme meni !  ideea:(

« Odgovori #13 u: 13 Siječanj, 2009, 13:55:03 »
valjda ce kobnu krivinu sanirati (jesu vec djelomice, ali moraju jos bolje, jer jos uvijek postoji mogucnost izlijetanja)

« Odgovori #14 u: 15 Siječanj, 2009, 13:27:39 »
Daj boze da dodje do ove obnove vertikalnog transporta.....
Bio sam za novu kod jarana na Kopaoniku i odusevio samse sta su ljudi napravili, za par godina. Kakva je oganizacija na stazi, pocev od topova, prskalica duz cjele staze za snjeg, table na svakom koraku obavjestavaju te gdje se koja staza nalazi, koja radi a koja ne..... prava milina, jest da je cjena ski-pasa mnogo skuplja od nase ali vrjedi dati pare.
Jedva cekam da krene ta obnova, da Jahorina dobije ono sto zasluzuje.