• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

Started by vip-jahorina, 10 January, 2009, 17:56:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Big_DANE

VIP MEN...DJES BA....NEMA TE NESTO....!???? :o
KAD CE DA RAZVLACE SAJLU??? DA MECU KORPE!??? KAD DA OCEKUJEMO!???  ludzatobom:((
POZ

vip-jahorina

@skideki
@dane
pravo da ti kazem, vec par dana sam sa drugim problemima zaokupljen. tako da ne znam sta je i kako je gore.
ali svi sto su bili na licu mjesta mi isto govore, tako da otprilike je ovako stanje kao sto je ovdje opisano.

problem sa kamenjem, koji ce se navodno ukloniti, ostaje jos uljepsavanje stanica (nakon sto se postavi sajla) i korpi koje su usput receno na jahorini.
znaci, ostaje nam samo da pratimo i motrimo ove "sitne" radove... nemam informacije kad ce postavljati sta, ali mislim da na kamerama se manje vise skoro sve moze pratiti i ostati u toku dogadjaja ...

Big_DANE

Vazi VIP MEN ...nema frke...samo ja sam isto zauzet oko ovog prokletog faksa...po ceo dan sam na njemu i kad dodjem u 17h nista se naravno ne vidi :(
Pratimo i citamo...nadamo se da ce uskoro...ne znam sta vise rade!
POZ

vip-jahorina

treba uvijek koju sliku skinuti sa kamere u toku dana tako da ovi koji nas posjecuju navecer vide sta se desava....

skiDeki

U pravu si VIP, imam vremana skoknuti do foruma ipreko dana, tako da nije problem staviti photocam
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

HeAd

da mi je vidjeti radnike na kameri platio bi (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

cos


Peglas

...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...

Big_DANE

KAD SU RAZVUKLI ZICU??!?!??!?? WIIIIIIIIIIIIII!  :D :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

amer


amer


Big_DANE

hehehee...vii...VIP MEN moze li malo zoom-a na ogorjelicu 1?!?!?!??

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

dasa

Jel misle oni ove kanale malo da poravnaju? Ovo kao da je neko drljao dzinovksim grabljama  (:smijeh:

harison

ako ne padne gore 2m snjega nista od ove sezone  :'( :'( :'(