• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

Started by vip-jahorina, 10 January, 2009, 17:56:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Irena


qulazz

Jedno pitanje tj. mozda vise razmisljanje! Koliko traje montiranje vjetrobrana na korpe sestosjeda, cini mi se da je to bilo moguce odraditi. Ako su stubove postavili za par dana, a i ovo mi se cini kao posao od nekoliko dana, a bilo je vremena. Zar ne?

DarkoN

Quote from: qulazz on 22 February, 2010, 10:38:59
Jedno pitanje tj. mozda vise razmisljanje! Koliko traje montiranje vjetrobrana na korpe sestosjeda, cini mi se da je to bilo moguce odraditi. Ako su stubove postavili za par dana, a i ovo mi se cini kao posao od nekoliko dana, a bilo je vremena. Zar ne?
bilo je vremena ali su odmah rekli da ih nece montirati dok se ne naprave garaze za korpe. tj objasnjenje je da su osjetljivi i da je glupo da ih postave dok garaze ne budu gotove.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Big_DANE

BAS TAKO!!!! GARAZE SE MORAJU NAPRAVITI DA BI SE MOGLE ZASTITI HAUBE tj. VJETROBRANI.....A TO CE SE URADITI SLEDECE SEZONE...NIJE BILO VREMENA DA PRAVE GARAZE JEDVA SU I OVE NESRETNE SESTOSJEDE NAPRABILI  I PUSTILI U POGON!!!!

Bumbare




BOJAN-BG

dal zna neko dal na poljicama ima pokretna traka na ulasku na sestosed kao na ogorjelici

01xxx01


BOJAN-BG

kad sam bio gore ulaz bio pokriven snegom ali reko mozda im zaledila traka,nemogu da verujem jedan su napravili sa trakom a drugi ne smesno

01xxx01

hmmmmmmmmm..... sad kontam je li moguce da je bila pod snijegom/zeledjena/itd i kad sam ja bila?
.................................................................................................................................
ja msilim da jednostavno nisu ni napravili, ocistili bi valjda

vip-jahorina

Nema je na poljicama. U jednom postu sam i napisao razlog, koji su mi tada rekli austrijanci, sad se vise ne sjecam zbog cega, ali predpostavljam jer je ulaz "nezgodan"

BOJAN-BG

Quote from: vip-jahorina on 26 February, 2010, 09:10:33
Nema je na poljicama. U jednom postu sam i napisao razlog, koji su mi tada rekli austrijanci, sad se vise ne sjecam zbog cega, ali predpostavljam jer je ulaz "nezgodan"
informacije iz prve ruke HVALA

DarkoN

koliko se ja sjecam nisu mogli da je postave zato sto nema mjesta, tj smeta im objekat u kojem je studio, zato ulaz i jeste sa strane a ne kao na ogorjelici.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

brera


vip-jahorina

da, na njegovo mjesto dolazi garaza za korpe  cr:)

zburkos

Raja jutros ja na fakultetu, predavanja neka nigdje veze i ja uhvatim ovu stranicu i predjem je cjelu......
Ne znam dal' je to do sada neko ovo  uradio al' je mnogo ljepo vidjet kako su se svi trudili i raspitivali od pocetka projekta u januaru, pa oko nevjerice dal' ce bit izgradnje il' nece, pa onda tuzbe, cekanja, izlivanja drzaca stubova (i kolko je raje bilo na forumu u ljetnjem periodu i pisalo), pa onda cuveni helikopter koje je to odusevljenje bilo i kolko je slika postavljeno i na kraju komplet izgradnja i pustanje u pogon... :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Najbolja stranica na citavom forumu....