• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

Started by vip-jahorina, 10 January, 2009, 17:56:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

BOJAN-BG

Quote from: zburkos on 26 February, 2010, 18:53:38
Raja jutros ja na fakultetu, predavanja neka nigdje veze i ja uhvatim ovu stranicu i predjem je cjelu......
Ne znam dal' je to do sada neko ovo uradio al' je mnogo ljepo vidjet kako su se svi trudili i raspitivali od pocetka projekta u januaru, pa oko nevjerice dal' ce bit izgradnje il' nece, pa onda tuzbe, cekanja, izlivanja drzaca stubova (i kolko je raje bilo na forumu u ljetnjem periodu i pisalo), pa onda cuveni helikopter koje je to odusevljenje bilo i kolko je slika postavljeno i na kraju komplet izgradnja i pustanje u pogon... :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Najbolja stranica na citavom forumu....
dobro je da si nasao toliko slobodnog vremena svaka cast

zburkos

Quote from: BOJAN-BG on 26 February, 2010, 18:56:06
Quote from: zburkos on 26 February, 2010, 18:53:38
Raja jutros ja na fakultetu, predavanja neka nigdje veze i ja uhvatim ovu stranicu i predjem je cjelu......
Ne znam dal' je to do sada neko ovo uradio al' je mnogo ljepo vidjet kako su se svi trudili i raspitivali od pocetka projekta u januaru, pa oko nevjerice dal' ce bit izgradnje il' nece, pa onda tuzbe, cekanja, izlivanja drzaca stubova (i kolko je raje bilo na forumu u ljetnjem periodu i pisalo), pa onda cuveni helikopter koje je to odusevljenje bilo i kolko je slika postavljeno i na kraju komplet izgradnja i pustanje u pogon... :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Najbolja stranica na citavom forumu....
dobro je da si nasao toliko slobodnog vremena svaka cast
JOOJ Bojane kako da nemam vremena, cetri sata Elektronskog poslovanja, frajer ubi u pojam.... i prava je sreca sto postoji ovaj forum da se ubije vrjeme,.... ;D

goghie

eh, bilo je na ovoj temi svega, dosta je suza i znoja proliveno, a i poneka petarda baèena od sreæe kad je neka dobra vijest stigla  (:smijeh:
I can go with the Flow...

vip-jahorina

jedan kompletan proces izgradnje, ustvari od plana preko izgradnje do pustanja u rad. preko 200 stranica, preko 3000 postova, oko 115.000 puta procitana tema ....
uokvirit i ostavi za neka buduca vremana .... ;D
prava prednost je sto smo ovdje imali mogucnost i prataiti, i zaliti se i hvaliti se i biti nervozni (ko sto gogi rece, tu i tamo je koja petarda poletila) i na kraju se provozasmo svi (manje vise ovi sto su fulili smjene  (:smijeh: )

Mislio sam da zakljucam temu, ali jos nam dolazi pracenje izgradnje garaza i postavljanje vizira/hauba, pa mislim da bi trebali jos sacekati do kraja ljeta, odnosno dok se ne zavrsi to sve.

BOJAN-BG

MA BOLJE JE DA BUDE OTVORENA TEMA BICE JOS DIMA DOK SE TO SVE NEKOMPLETIRA  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Bojan NS

Provozasmo se mi i pre Dodika!  ;D

brera


skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

BOJAN-BG


Bumbare

Quote from: ski_ns on 27 February, 2010, 16:15:39
Provozasmo se mi i pre Dodika!  ;D
Dodik se nije ni provozao kada je bilo sveèano otvaranje, samo pustio u rad i pobegao, poludeo sam... Èekam sat vremena da se doðe glavni baja i da se veæ jednom provoza ¾icom pa da mi obièni smrtnici mo¾emo da nastavimo sa skijanjem, a ono prc :DDDD

jbg  :o



Irena

Sa 80 cm snijega na 140 cm !!!  :bravo::( extraaa!!! ludzatobom:((

Big_DANE

Da da ...za dva dana napadalo je 50cm!!!!!  SUBOTA => SAVRSENO JUTRO!!!

STA RECI ZA SESTOSJEDE NEGO VRHHHHHHH!!!! MEKANI KAD KOCIS BULJOM ONDA TAKVA MILINA SESTI NA NJIH!!!  (:smijeh: (:smijeh: :bravo::( :bravo::( :bravo::(
SLEDECE GODINE TE HAUBE DA STAVE I BICE KO BOMBONA!!!!!  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

MarijaBB

Hoce oni skidati sestoguze..... Da ne gore na suncu...

brera

Idu sad gara¾e, pa plexi staklo,pa....

BOJAN-BG

sta da skidaju treba da postavljaju korpe a ne da se zaj.....